Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ismerkedésnél ha egy férfi jóval fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nőknél előny, de férfiaknál is ez a helyzet? 32 vagyok és eléggé gyerek arcom van, mindenki 20 körül tippel, nem hiszik el, hogy valójában mennyi vagyok, van hogy még a személyimet is elkérik ha olyan dolgot veszek. Az ebben a korban jellemző arcszőrzetet se igazán tudok növeszteni, meg úgy a testem nagy részén is alig van szőr.
szept. 8. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Előny a huszonéves csajoknál
szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretnél, bár szerintem ha csak szexelni akarna veled egy 20 éves csaj, és megtudná a valós korodat, akkor is nagy eséllyel elmenekülne, ha meg tartós kapcsolatot keresne, akkor főleg vénember lennél a szemében. A veled nagyjából egykorú nők meg valószínűleg a külsőd miatt nem foglalkoznának veled, mert az hinnék, hogy gyerek vagy hozzájuk képest. Szerintem ha egy férfi fiatalabbnak néz ki, mint amennyi idős, az csak hátránnyal jár, főleg a mai világban, amikor a nők amúgy is tele vannak mindenféle extra elvárással és zavaros gondolattal (tisztelet a kivételnek).
szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen leirta a kettes. Én edzéssel próbálom kompenzálni (nem konditerem). "35"f
szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 év múlva örülni fogsz neki😉 Én is ugyanígy voltam 30 évesen, azóta eltelt 10 év, most nézek ki 30 körülinek, csajozás szempontjából a legjobb.
szept. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez így nekem nem jönne be. Ha valaki 50 évesen 40-nek néz ki az már inkább.
szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 retektorta ***** válasza:
Egyszer ismerkedtem egy bolond nővel, ő azt mondta hogy egyébként tetszenék, de mivel sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, úgy mutatnánk együtt, mintha az öccsével lenne. Azt is kiszámolta, hogy ha magassarkú van rajta, akkor csak 3 centivel lennék magasabb, és ez így nem lenne jó. Aztán ennyiben maradtunk.
szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6. Én is ismerkedtem egy lánnyal még régebben, idősebb és magasabb is voltam, de mikor találkoztunk, azt monda hogy úgy érezte magát mintha az öccsével lett volna
szept. 9. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
A nőknek úgysem jó soha semmi, mindig csak a tökéletes pasit keresik, egyetlen apró hibát sem tűrnek el, aztán meg siránkoznak, hogy "sehol egy normális férfi", "senkinek sem kellek" és társai.
szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon hátrány, pár év múlva már előny. Jobban jársz így, mintha idősebbnek tűnnél a korodnál.
szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!