Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legnagyobb hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legnagyobb hátrány amitől nem tudnál eltekinteni és ezer off a férfi ?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor szavazz ha nő vagy.

okt. 2. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Túl idős a férfi ; te 25 a férfi 35
Dagadt a férfi
Alacsony a férfi
Nem járt egyetemre a férfi vagy nincs nyelvvizsgája
Keveset keres pl 250-400 ezer között
Nincs lakása meg autója
Albérletben lakik vagy szüleivel
Nem akar tovább tanulni , munkahelyet váltani és fejlődni
Nem költ rád pénzt , nem fizet bele a költségeidbe (hogy neked jobb legyen)
Kicsi vagy átlagos a farka (pl 16 cm) tapasztalatlan vagy szűz 30 évesen
26 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Kár, hogy csak egyre lehet szavazni. 2-től 7-ig mindegyik.
okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
35%
Nem akar fejlődni. Abszolút. Az életben minden fejlődik, új technológiák lesznek, új szemléletek, új tudás és új munkák, a régiek elvesznek. Aki nem tartja a lépést, előbb utóbb nyomorogni fog, és én nem akarok a túlélésért minden nap küzdeni, nincs semmi öröm a mélyszegénységben.
okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Vannak emberek akik az iskola gyerekként is nyűg volt. Miért akarna 30/40/50 évesen újra tanulni?
okt. 2. 10:34
 4/34 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert iskolában is megtanulta, hogy sok mindent nem azért csinálunk, mert szeretjük, hanem mert szükséges.
okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Így vagyok pl a nyelvtanulással. Meg énekelni sem tudtam soha.
okt. 2. 10:38
 6/34 anonim ***** válasza:
62%

Ezek közül én nem tudnék csak egyet választani.

Túl nagy korkülönbség nem játszik, ha dagadt az se, mivel magas vagyok, így az alacsony sem.

Az egyetem nekem nem feltétel, ahogy a nyelvvizsga se, de azért egy alap angol igen.

Az hogy keveset keres szintén nem lesz jó, mert habár én se sokkal többet, de jut mindenre és voltam már olyan kapcsolatban ahol azért nem mentünk sehova, mert a másiknak nem tellett rá. Na ezt soha többet.

A lakás, autó nekem nem feltétel, csak az hogy külön lakjon, ezáltal ismerje az mivel jár, milyen teendőkkel, illetve a jogosítvány megléte.

Az hogy a szüleivel lakik nekem visszás, mert azt a benyomást kelti, hogy mindent is megcsinálnak helyette és ilyen kapcsolatom is volt, össze költözés után persze tőlem várta el az összes házimunkát. Úgyhogy, koszi, nem.

Az is off ha nem fejleszti magát, nem állandóan, de azért igénye legyen arra hogy ne egyhelyben toporogjon.

Rám költeni nem kell, mindig is magamnak fizettem mindent és ezután is magamnak fogom, persze az ajándékokkal(oda vissza) nincs bajom :D

Az hogy nincs nagy farka az nem gond, de az már igen ha tapasztalatlan vagy szűz. Én ennek a szöges ellentétje vagyok, nem működne.

okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

6


Koszi a részletes választ! A hozzád hasonló nőkkel semmi közös nincs bennem. Total ellentét és ezért kizárt velük a ismerkedés is.

okt. 2. 10:42
 8/34 anonim ***** válasza:
14%

6-os egy undorító ember.


39F incel

okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Mert vannak igényeim, vagy mi a baj? Nem vagyok szeretetszolgálat
okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

9


Megvan a jogos a felsorolt szempontok alapján válogatni. Mindenki azt vàr el amit akar.

okt. 2. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!