Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legnagyobb hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legnagyobb hátrány amitől nem tudnál eltekinteni és ezer off a férfi ?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor szavazz ha nő vagy.

okt. 2. 10:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan. Nem azt várom, hogy ezeket mindenki hozza, de mivel én jól elvagyok egyedül is, nem vagyok kétségbeesett, megvannak és lesznek is a szempontjaim párválasztás terén. Kár lenne tagadni, hogy mekkora hatással van az ember életére a párja. Mentem már tönkre más miatt, most óvatosabb vagyok.
okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
16%

11-es akkor sem kéne válogatni, fogadd el amit dobott a gép. A nők manapság azt hiszik hogy válogathatnak aztán 35-40 körül végleg rájönnek hogy a nagyfarkú, sármos, diplomás, magas, izmos Chadek már 10 éve elkeltek...


Ébresztő banyák!

okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Elfogadtam, hogy egyedül vagyok amíg nem találok számomra megfelelő part. Ha örökre , hát örökre
okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

12


Miért ne válogathatna? Te nem válogatsz?


Pl egy dagadt incelnek is a vékony szép csak kéne. Csak ugye nincs esélye rá. Ezért lesz egy megsértődött fax 30/40 évesen is makacsan várja azt a lehetőséget hogy megkapja azt a típusú nőt aki tetszik neki.

okt. 2. 11:49
 15/34 anonim ***** válasza:
62%

"Nem költ rád pénzt , nem fizet bele a költségeidbe (hogy neked jobb legyen)"

Ez mi a fa$ már. Miért kellene egy férfinak a nő költségeibe fizetni?

okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a válogató nők lesznek a legnagyobb szeretők a végén. 30-45 között végül beállnak egy házas férfi "mögé" és elkezdik szeretni. Mivel az egyedülállókat levegőnek nézik. Elég gusztustalanok de életük végéig szeretői státuszban maradnak majd.
okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%
#12: Nem igaz. A legtöbb nő egyedül is boldog, nem kell másra főzni, más után takarítani, szar szexben lenni, elhanyagolva lenni. Egy nő akkor lép kapcsolatba, ha talál valakit, aki pozitívabbá teszi az életét (és értelemszerűen fordítva is), vagy elvan egyedül. Minek legyünk olyannal, aki csak rosszabbá teszi? Akivel nem lehet programozni, se családot alapítani, se nincsenek igényei. Ennél az egyedüllét és a macskák ezerszer jobbak.
okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

15


Olvastam már ilyenről. A nőnek van egy lakáshitele. A új párja oda költözne hozzá. Utána a hitelt 2 fizetik > azaz a nőnek nem kell egyedül mondjuk 200 ezret havonta. Azaz spórol azon hogy lett egy pasija. Ha a nő szingli és sétál az utcán > belül egy kávézóba és ott hagy 2000 Ft-ot , ha van férfi vele akkor udvariasság miatt a férfi megveszi neki. Azaz rögtön sorolt a nő két ezret. Ha egy héten 3x mennek akkor 6 ezret.

okt. 2. 11:55
 19/34 anonim ***** válasza:
80%

#17

Nem fogja megérteni, magából indul ki és azt hiszi mindenki remeg egy párkapcsolatért, fel se merül benne, hogy valaki egyedül is lehet boldog. Megvannak a kis elképzelt dolgai és mindenkit beleillesztget a képzelt világába, pl hogy én is szeretőként fogok élni, mintha tudna bármit is rólam. Szánalmas :D

okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Az a vicc hogy a 30 feletti egyedülálló nőnek mind kell a felsoroltak közül: autó, lakás, menő állás, diplomák, kockás izmos has, magasság, lapátáll, vadászszem, rengeteg pénz és hatalmas farok.


Azt hiszik hogy ezekből pedig százezrek rohangálnak az utcán holott ilyenből alig van, de csak ez jó nekik, mert luk van a lábuk között.

okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!