Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogalmazzak társkeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzak társkeren arrol hogy olyat keresek akivel ketten egyutt könnyebb mégha szexkapcs is, de ne aranyásónak higyjenek?

Figyelt kérdés

Elmult 2 exem oke nem húztak le, de ugy éltem veluk mintha senkim nem lenne mintha egyedul lennék. En fizetem az albit kaját ruhákat viszem a háztartást nem haladok a megtakaritással kitöréssel sem.


Igy felnőve önállo nőként már arra vágyom hogy tarsam legyen akivel konnyebb kinyögni az albit vagy megtakaritani vagy fejlodni valahova belead a kajába rezsibe megoszlanak a terhek. Amolyan csúnyán mindva megelhetési kapcsolatkereso vagyok.


Nem baj ha fuggetlen akar maradni esetleg csak laza baráti szexkapcs csak(tekintve hogy a 90%-uk nem alkalmas apának ferjnek házasságra se igy azt én se erőltetném. Egyedulállo anyasag is bele van nekem kalkulálva ha az egyik "barom" csalna elhagyna es válás lenne. A férfi nem előttem már leégett..)


De a hülyék mindenből azt látják hogy biztos aranyásó a nő.

En nem levenni akarom a pasikat és nem pr.sti lenni, hanem csak társat keresnék ahhoz hogy könnyebben guruljon a szekér tehát akinek ez szintén érdeke egy nővel az élet és nem a mamahotel vagy csak az ő önálló élete számit meg a magának kapart gesztenyéje, hanem társ.


Ketten egyutt egyként.


Mivel a legtöbb mégcsak nem is értőképes, ezt hogy lehetne adatlapra vagy csetelve 5-10 pasival mindnek egyszeruen röviden megfogalmazni hogy ne kelljen husszor körbemagyaráznom mint kb itt most?



#ketten könnyebb kapcsolat
ma 14:00
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Minek beszélgetsz te ilyen messzire lévő férfiakkal amúgy? Semmi értelme, csak az idődet vesztegeted. És pont ezt nem akarod elvileg. 10-20 km-es körzetben keress.
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

Nem írom az ellenkezőjét. Én teljesen jól elvagyok szexkapcsolatban is ha értelmet is látok benne.

Egyik exemmel amugyis így kezdtük.

Csak aztán kiderült esze is van, ő is monogám, ő is abban utazik amiben en, egyre jobban kiismertem, de mivek szexkapcs igy kerestem mást.minek kössem magam le vele alapon. Aztan ő jött azzal hogy ne keressek mást ez őt zavarja meg aztán a többi.

Együttjárás.

De mivel kiismertem igy az életembe nem avattam bele. Hanem meghagytam ezt hogy van az én életem meg az övé. Gondoltam jó lesz ez így is.

Amolyan mingli kapcsolat. Van az ő élete meg az enyém.

Aztan a masik exem csak mégjobban felnyitotta bennem azt hogy nem, ez baromira nem jó nekem. Minek van akkor "pasim"? Dísznek?

Ahhoz hogy egxedul csináljam az egeszet ahhoz nem kell senki.

Se d.gópajti se kapcsolat.


Ha meg vki mellettem van akkor az nem lehet dísz es szobanövény. Ez mar nekem nem megy ebben a formában.

ma 18:57
 53/55 A kérdező kommentje:

51 mert annyira nem elethalál kérdés nekem egy pasi.

Szoval ha 300 km re is van csak ugy miert ne alapon csevegek vele.

Most is az egyik olyan hogy hol egyiptomban van (ezt még megtudtam jegyezni), hol spanyolban hol itt hol ott. Azt se tudom nekem minek ír. Meg azt se en mjnek írok neki. Egyedul az fog meg benne, hogy értelmesen lehet vele csevegni.. Nem zsibbaszt nem fáraszt nem tolja ezt a szexes dumát se, nincs az hogy nehezemre esik kinyitni is ha üzenet jött tőle, nem magyarázkodtat, akkor írok mikor jólesik, ő is akkor es ez az egesz így valahogy jó érzés, mikozben "vergödok" a többivel ismerkedés címen.

Pl most azon amit kérdezett a másik hogy képzelem el, mi legyen benne vagy hogy milyen gyakran érnék rá, fene se gondolta volna hogy szabalyosan hasznalati útmutatókat kell majd írnom magamról.

ma 19:02
 54/55 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Milyen kapcsolataid voltak eddig? Beköltözött hozzád a pasi, aztán te fizetted a rezsit, mostad a ruháit, és főztél rá? Ő meg egy fillért nem adott, és ha kértél, te vagy az aranyásó?

Én biztos nem csináltam volna ilyesmit. Ha együtt lakunk, közösek a terhek. Ha egy pasi ezt nem érti, akkor nem kell vele együtt lakni.

ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Nem ilyenek. Változó. De bakker hosszú leírnom. Meg szerintem tökmindegy milyenek voltak.
ma 20:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!