Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogalmazzak társkeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzak társkeren arrol hogy olyat keresek akivel ketten egyutt könnyebb mégha szexkapcs is, de ne aranyásónak higyjenek?

Figyelt kérdés

Elmult 2 exem oke nem húztak le, de ugy éltem veluk mintha senkim nem lenne mintha egyedul lennék. En fizetem az albit kaját ruhákat viszem a háztartást nem haladok a megtakaritással kitöréssel sem.


Igy felnőve önállo nőként már arra vágyom hogy tarsam legyen akivel konnyebb kinyögni az albit vagy megtakaritani vagy fejlodni valahova belead a kajába rezsibe megoszlanak a terhek. Amolyan csúnyán mindva megelhetési kapcsolatkereso vagyok.


Nem baj ha fuggetlen akar maradni esetleg csak laza baráti szexkapcs csak(tekintve hogy a 90%-uk nem alkalmas apának ferjnek házasságra se igy azt én se erőltetném. Egyedulállo anyasag is bele van nekem kalkulálva ha az egyik "barom" csalna elhagyna es válás lenne. A férfi nem előttem már leégett..)


De a hülyék mindenből azt látják hogy biztos aranyásó a nő.

En nem levenni akarom a pasikat és nem pr.sti lenni, hanem csak társat keresnék ahhoz hogy könnyebben guruljon a szekér tehát akinek ez szintén érdeke egy nővel az élet és nem a mamahotel vagy csak az ő önálló élete számit meg a magának kapart gesztenyéje, hanem társ.


Ketten egyutt egyként.


Mivel a legtöbb mégcsak nem is értőképes, ezt hogy lehetne adatlapra vagy csetelve 5-10 pasival mindnek egyszeruen röviden megfogalmazni hogy ne kelljen husszor körbemagyaráznom mint kb itt most?



#ketten könnyebb kapcsolat
ma 14:00
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Szoval nem kell ha nem akar komoly kapcsolatot, de nekem akkor is a társiasság kéne laza barátiban is.
ma 14:02
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
AI-t kérdez meg.
ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
A laza baráti téged nem fog pénzelni kérdező...
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Te társbérlőt keresel, nem társat.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3 dehogynem.
ma 14:07
 6/28 A kérdező kommentje:

4 nem egy exem miattam van/jutott elorebb is! Ez társiasság.


Meg nem pasi van aki elintez nekem bsrmit orvost ugyvédismerőst is ha kell. Lazában is vannak ilyenek.


Csak társkeren náluk ilyen fekete fehér van hogy vagy szexkapcs esetleg pénzért vagy komoly kapcsokat járás.(ami utobbibol én nem kérek ugy ahogy az exekkel voltam mintha senkim nem lenne!)

ma 14:09
 7/28 A kérdező kommentje:
*nem egy pasi
ma 14:10
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
En adnék még esélyt a normális ismerkedésnek. Egyébként ezt kellene bemásolnod oda is. Nem hosszú de egyértelmű. Vagy keress egy lakótársat es amikor megy megnŵzni a kecót ezt elő is lehet adni,biztos lenne rá vevő
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Meg a pénzes pr.stis szexkapcsolatbol se kérnék.


Ezért se tudom hogy lehetne ezt egyszerubben megértetni.

ma 14:10
 10/28 A kérdező kommentje:

8 de az exeimbol kiindulva komolyan en ugy éltem mintha senkim nem lenne a világon!

Nem okoztak minuszt arra mindig ügyeltek pl programokat mindent ők álltak de semmit nem tettek az életemhez. Nekem ilyen komoly kapcsolat nem kell több.

ma 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!