Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogalmazzak társkeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzak társkeren arrol hogy olyat keresek akivel ketten egyutt könnyebb mégha szexkapcs is, de ne aranyásónak higyjenek?

Figyelt kérdés

Elmult 2 exem oke nem húztak le, de ugy éltem veluk mintha senkim nem lenne mintha egyedul lennék. En fizetem az albit kaját ruhákat viszem a háztartást nem haladok a megtakaritással kitöréssel sem.


Igy felnőve önállo nőként már arra vágyom hogy tarsam legyen akivel konnyebb kinyögni az albit vagy megtakaritani vagy fejlodni valahova belead a kajába rezsibe megoszlanak a terhek. Amolyan csúnyán mindva megelhetési kapcsolatkereso vagyok.


Nem baj ha fuggetlen akar maradni esetleg csak laza baráti szexkapcs csak(tekintve hogy a 90%-uk nem alkalmas apának ferjnek házasságra se igy azt én se erőltetném. Egyedulállo anyasag is bele van nekem kalkulálva ha az egyik "barom" csalna elhagyna es válás lenne. A férfi nem előttem már leégett..)


De a hülyék mindenből azt látják hogy biztos aranyásó a nő.

En nem levenni akarom a pasikat és nem pr.sti lenni, hanem csak társat keresnék ahhoz hogy könnyebben guruljon a szekér tehát akinek ez szintén érdeke egy nővel az élet és nem a mamahotel vagy csak az ő önálló élete számit meg a magának kapart gesztenyéje, hanem társ.


Ketten egyutt egyként.


Mivel a legtöbb mégcsak nem is értőképes, ezt hogy lehetne adatlapra vagy csetelve 5-10 pasival mindnek egyszeruen röviden megfogalmazni hogy ne kelljen husszor körbemagyaráznom mint kb itt most?



#ketten könnyebb kapcsolat
ma 14:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam, hogy amire te vágysz, az egy társbérlő. Közös a kecó, a kiadásokat felezitek, van kihez szólni, de nincs semmi függőség vagy kötöttség.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
De az igy meg megbizhatatlan. Ki tudja egyszer hazaáĺlitana 2 csajjal.
ma 14:19
 13/48 A kérdező kommentje:

Szoval ugy tervezném addig amig egyutt vagyok valakivel annak rámnézve is értelme is lenne mig nem csal meg vagy lép le vagy dobom ki.

De ne ugy kelljen már élnem akarmilyen kapcsolatban mintha kutyám macskám se lenne akire számithatnék.

ma 14:21
 14/48 anonim ***** válasza:
61%

Cset során írhatnád ezt: olyat keresek, akivel együtt kivennénk egy albérletet kölcsönös szimpátia esetén, így anyagilag mindketten jobban járnánk. Emellett lehetsz ugyanúgy független, vagyis mehetsz más nőkhöz, keresheted az igazit, ha úgy látod, hogy nem én lennék az. Ennek annyi előnye lenne, az anyagiakon túl, hogy közben mindig lenne kivel elmenni ide-oda, tehát meglenne a szabadidőpartner plusz a szexpartner is egyben. Lakva ismerszik meg a másik, ezért is lenne jó összeköltözni, mindenki fizeti a saját megélhetési költségeit ugyanakkor. Ha pedig a közös együttélés során csak erősödik a kapcsolatotok, akkor nyilván egy pár lehettek, elköteleződhettek egymás mellett. Ám ha nincs meg az összhang, addig is míg keresitek az igazit, mehettek együtt ide-oda, mint két jóbarát, egyben extrák is vannak. ♂️♀️ Mit szólsz? Benne lennél ilyesmiben?

Ezt a szöveget mindig csak bemásolod az újabb jelentkezőnek, így nem lesz fáradság, mindig elmagyarázni, hogy mit szeretnél.

ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
79%
Hiába akarod megfogalmazni, hogy te nem akarod a másikat kihasználni az a célod.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

Te most milyen megcsalásról beszélsz?? Ezt írtad:

„Nem baj ha fuggetlen akar maradni esetleg csak laza baráti szexkapcs csak...“

Aki független marad, annak max. szexkapcsolata lehet valakivel. Akinek pedig szexkapcsolata van, az nem követ el megcsalást, ha másokkal is szexel, másnak is udvarol. Hiszen független ember, azzal jár, akivel akár, azzal szexszel, akivel akar. Akár többekkel is egyszerre.

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
72%

Ez kihasználás. Volt egy csak aki ilyen volt akivel ismerkedtem. Nekem nem ér annyit a szex hogy fizetnem kelljen a dolgait.


Te hasznot akarsz húzni abból ha kapcsolatban vagy. Lehet élni külön is össze járva és mindenki fizeti a saját lakása vagy albija költségeit. Te konkrétan azt akarod hogy elviseled a férfit csak neked könnyítse meg az anyagi helyzetedet.

ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
65%
Regisztrálj egy sugarbaby oldalra, ott fizetik a dolgaidat elvileg. Nyilván csak akkor, ha jó nő vagy. Ha ez nem jön be, akkor olyan lakótárs való neked, akivel működik a barátság extrákkal is. De olyan sokat nem fogsz spórolni a dolgon. Ha tegyük fel most egy garzonban laksz, ámde ketten kivesztek egy másfél szobás lakást, akkor jobban jársz, de nem sokkal. Amelyikőtök a félszobában lesz, kevesebbet fizet majd, mint az, aki a nagyszobában lesz, az a fél kicsit jobban jár, de cserébe csak egy picike szobája lesz. Ha meg tiéd lenne a nagyszoba, nem sokat spórolnál vele.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

15 ne is az én idomet rabolják es engem hasznaljanak ki!


Egyaltalan nem tekintem kihasznalásnak azt ha nekem is van tarsam es nem csak en vagyok valaki társa es kapaszkodnak fel a hátamon!

ma 15:25
 20/48 A kérdező kommentje:
Na errol beszélek hogy aranyásonak veszi a sok fogyatekos azt ha nem akarok értelmetlen kapcsolatokban lenni amikor olyan mintha senkim nem lenne a világon csak egyedul lennék!
ma 15:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!