Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogalmazzak társkeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzak társkeren arrol hogy olyat keresek akivel ketten egyutt könnyebb mégha szexkapcs is, de ne aranyásónak higyjenek?

Figyelt kérdés

Elmult 2 exem oke nem húztak le, de ugy éltem veluk mintha senkim nem lenne mintha egyedul lennék. En fizetem az albit kaját ruhákat viszem a háztartást nem haladok a megtakaritással kitöréssel sem.


Igy felnőve önállo nőként már arra vágyom hogy tarsam legyen akivel konnyebb kinyögni az albit vagy megtakaritani vagy fejlodni valahova belead a kajába rezsibe megoszlanak a terhek. Amolyan csúnyán mindva megelhetési kapcsolatkereso vagyok.


Nem baj ha fuggetlen akar maradni esetleg csak laza baráti szexkapcs csak(tekintve hogy a 90%-uk nem alkalmas apának ferjnek házasságra se igy azt én se erőltetném. Egyedulállo anyasag is bele van nekem kalkulálva ha az egyik "barom" csalna elhagyna es válás lenne. A férfi nem előttem már leégett..)


De a hülyék mindenből azt látják hogy biztos aranyásó a nő.

En nem levenni akarom a pasikat és nem pr.sti lenni, hanem csak társat keresnék ahhoz hogy könnyebben guruljon a szekér tehát akinek ez szintén érdeke egy nővel az élet és nem a mamahotel vagy csak az ő önálló élete számit meg a magának kapart gesztenyéje, hanem társ.


Ketten egyutt egyként.


Mivel a legtöbb mégcsak nem is értőképes, ezt hogy lehetne adatlapra vagy csetelve 5-10 pasival mindnek egyszeruen röviden megfogalmazni hogy ne kelljen husszor körbemagyaráznom mint kb itt most?



#ketten könnyebb kapcsolat
ma 14:00
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Mert ebben éltem es olyan mintha parom se lenne. Nem kérek ebbol többet.
ma 16:33
 32/53 A kérdező kommentje:
Ez mellett viszont akikkel en voltam általam elorebb vannak. Mert en társ voltam.
ma 16:34
 33/53 A kérdező kommentje:
Meg pont azok mondják a képembe hogy ne akarjak semmit a masiktol, akik azon sirnak hogy gyerekkel se segit be semmit a pwrjuk meg ki se veszi a részét se. Ezek tanacsolják ezt hogy ne akarjak en semmit a páromtol.
ma 16:36
 34/53 anonim ***** válasza:
83%
Elég problémás egy nő lehetsz. Neked azért kel egy társ hogy a pénzével meg a támogatásaival kihúzzon téged a szegénységből. Borzalmas és te halálosan komolyan is gondolod. Neked van bármi bajod amit egyedül nem tudsz megoldani, és ott az a farok és majd az megoldja neked.
ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Más a gondolatait minek vetiti ki rám? Eddig se volt olyan társam aki barmibol kihuzna! Szinte én huztam ki másokat!


Meg belemehetnék a mamahotelesekbe is. Azok meg az anyjukat húzzák akkor. Nem am önallo élet.

ma 16:45
 36/53 A kérdező kommentje:

A kapcsolat nekem csapatmunka kettem egyért.

Es nem akarom magam egyedul érezni kapcsolatban higy senki nincs mellettem. Eenkire nem szamithatok. Ez nekem nem kapcsolat.

ma 16:47
 37/53 A kérdező kommentje:
Nekem nem szexre kell valaki. Hanem az életbe.
ma 16:47
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be egy képet magadról. Azért mert neked a szex ezek szerint másodlagos… a férfiaknak látni kell az árut hogy elkezdjenek licitálni. Én laknék együtt nővel a bérleti díjat megosztva. De azért kéne dugni is néha.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Nyilvan van fent kép. A szex nekem nem gond. Nekem más gondjaim vannak. Ez az -egyedul lenni a kapcsolatban - gond.


Neten meg ugye kérdezik mit szeretnék kit keresek milyen kapcsolatot. Ami nekem tokmindegy, tekintve amit irtam, hogy házassagra vagy komolyra nekem ugyis alkalmatlanok, effektive tokmindegy milyen a kapcsolat. Komoly aztán szakitunk, vagy csak d.gni jár velem össze. Nem ez számít. Hanem hogy nekem van e értelme rá elverni éveket. Vagy most ezt is hogy írjam. Hogy beszéljek én ismerkedésnél előre évekről.(de pedig évek mennek el ezekkel kúttalan kapcsolatokkal(házassagot is idesorolom), amiknek semmi értelme nem volt ha visszanézem, vagy ha szétnézek ma, hogy mi maradt utánuk. A b.dös nagy semmi. Az eredmény.)


És pláne igy idegennek aki pl mamahoteles vagy saját lakásos vagy ki tudja hogy él amin nem is akar változtatni sem, meg ugye alap hogy mindenki a saját tyuksz.ros életét intézi, meg ugye köze sincs még hozzám meg az életemhez se, nem is ismer hogy adjam én azt elő hogy akivel lehet haladni előre olyat keresek. Akivel van értelme lennem addig is míg tart.


Ha kiég a lámpám megcsinalja. De nem szerelőket keresek.

Ha öröm ér megoszthatom vele mert érdekli.

Lelkitárs.

Bajban vagy szomorúsagban nem azt csinalja hogy megvárja mig kimászok, jól leszek magamtol es addig ghostol, aztán ha rendeztem az életem meg feltűnik újra.

Stb.

ma 17:18
 40/53 anonim ***** válasza:

Szerintem te se tudod igazán, hogy mit keresel. Bizonygatod, hogy nem lehúznu akarod, de a költségek felezése nem elég. Tehát azt várod, hogy ezen felül támogasson anyagilag. Na de mire fel?

Egy házasságban elvàrható, hogy minden közös, mindenben lehet egymásra számítani. De addig még ki kell állnia az idő próbáját a kapcsolatnak, nem egyik napról a másikra fog a pasi elvenni. Már ha egyáltalán...

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!