Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogalmazzak társkeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzak társkeren arrol hogy olyat keresek akivel ketten egyutt könnyebb mégha szexkapcs is, de ne aranyásónak higyjenek?

Figyelt kérdés

Elmult 2 exem oke nem húztak le, de ugy éltem veluk mintha senkim nem lenne mintha egyedul lennék. En fizetem az albit kaját ruhákat viszem a háztartást nem haladok a megtakaritással kitöréssel sem.


Igy felnőve önállo nőként már arra vágyom hogy tarsam legyen akivel konnyebb kinyögni az albit vagy megtakaritani vagy fejlodni valahova belead a kajába rezsibe megoszlanak a terhek. Amolyan csúnyán mindva megelhetési kapcsolatkereso vagyok.


Nem baj ha fuggetlen akar maradni esetleg csak laza baráti szexkapcs csak(tekintve hogy a 90%-uk nem alkalmas apának ferjnek házasságra se igy azt én se erőltetném. Egyedulállo anyasag is bele van nekem kalkulálva ha az egyik "barom" csalna elhagyna es válás lenne. A férfi nem előttem már leégett..)


De a hülyék mindenből azt látják hogy biztos aranyásó a nő.

En nem levenni akarom a pasikat és nem pr.sti lenni, hanem csak társat keresnék ahhoz hogy könnyebben guruljon a szekér tehát akinek ez szintén érdeke egy nővel az élet és nem a mamahotel vagy csak az ő önálló élete számit meg a magának kapart gesztenyéje, hanem társ.


Ketten egyutt egyként.


Mivel a legtöbb mégcsak nem is értőképes, ezt hogy lehetne adatlapra vagy csetelve 5-10 pasival mindnek egyszeruen röviden megfogalmazni hogy ne kelljen husszor körbemagyaráznom mint kb itt most?



#ketten könnyebb kapcsolat
ma 14:00
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Nem tamogatni hanem ketten vezetni 1 életet! Fogyatekos! Nem egyoldalu kaocsolat a kapcsolat nekem.

Annyira unom már az értetlenkedest!

Sztem tarskeren komolyan meg se kísérlem inkabb elmagyarazni se.


Megirom hogy nekem mindegy milyen kapcsolat. Aztán ha nem nyujt semmit az életembe csak kivenni akar abból, akkor átlépek rajta es kész.


Nekem nem kell házasság relative a szemembe barmokkal(bocsánat de nagyon nem tudom őket sokba nézni..)hanem ha vkivel rovid idő is működne csak egyutt azután ugy érezhessem hogy de nem bántak meg! Ne legyen az hogy ennek is mi ertelme volt. Minek mentem én bele.

ma 17:39
 42/53 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit erőszakos vagy meg goromba. Vagy megkeseredett ?


Van esélyed találni valakit akinek fontos leszel. És ketten együtt fellépíteni egy életet. Mindketten dolgoztok és amelyiketeknek van lakása azt apránként felújítjátok. Meg elmentek kirándulni , utazni ami közös érdeklődés stb. De azt ne várd hogy a férfi 2x annyit tesz bele meg ilyenek . Vagy neked csak otthon kell lenni és majd dolgozik rátok mit a szamár! Remélhetőleg nem ebben gondolkozol.

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
*nem bántam meg
ma 17:44
 44/53 A kérdező kommentje:

Nem vok erőszakos. Csak az értetlenség a gyengém.


Nem akarok ugy lenni valakivel hogy azt érzem vele hogy egymagamra vagyok hagyva tulajdonképpen. Akkor se ha csak használgat. Ezt bonyolultabb elmagyarázni mint hittem.


Mert nem kell ahhoz nekem pasi ha egyedüllét kell. Meg saját magamnak kaparok csak.

Kapcsolatban.

Akkor inkább húzzon el. Meg ne is lássam.


Épitgetem az életem vagy küzdök vagy kudarcaim vannak vagy sikereim vannak. Mikor mi. A másik meg semminek nem részese ebben. Semmiben nem volt velem vagy jelen, nincs egyuttizzadás egyutt drukkolás egyuttsírás pacsi "gólöröm" semmi.

Van az ő élete meg az enyém, mi életünk meg nincs.


Már az is rengeteget jelentett hogy pl cseten mikor melohelyi mobbingrol irtam a 10bol egy pasi reagálta csak le ugy hogy teljesen felháborította a sztori es lerúgná az összeset. Teljesen átérezte es feldúlta. És "velem volt a bajban".


A másik 9 meg aham értem sajnálom amugy este tudsz lenni? Vagy ilyen semmik.


Ez csak amolyan pelda volt hogy már cseten totál idegenekkel.is a sima hogy vagy milyen napod volt small talkból is látszik sokminden hogy ki az aki majd hozzám fog adni meg ki nem.

ma 17:52
 45/53 anonim ***** válasza:
10 különböző férfit hűlyítesz egyszerre a neten? 😒
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Nem. Csak rámirnak en meg válaszolok. Ismerkedem még csak. A fele 2-300 kmre van meg ilyenek. Nem tzdom azt se kivel alakul jobban.

Asszem 1 vagy 2 volt akivel áttértem szemelyes platforma csak abbol mar mindektto tiltva.

Erdekes de betett pl az egyiknél az hogy az érdekli bújós vagyok e. Meg cirógatna. Irtam neki engem idegen ne taperoljon. Meg hogy ő neten vadidegeneket cirogatna akiket mégcsak nem is latott? Nem válogat?? Bakker mindegy csak nő legyen? Vagy ennyi erovel az is ha ffi?


Ugy akar bujni meg cirogatni hogy cseten ismer csak. Agyam eldobom. Se flört se kemia semmi személyes nem volt.

Szanaszét oltottam erre letiltott🤣


Az elso pasi akit nem én tiltok le!🤣

De a társkeren nem tiltott le igy ezek után ott meg én őt:)


Na szoval ja. Igy csetelgetek en 10 pasival.

Hogy abbol eleve kb 5el találom meg a hangot hogy egyáltalán tudunk ismerkedni..

Aztan redukalodnak szépen lefelé.

Talan egy lesz akivel randi is lesz.


Igy lemorzsolódnak.


De egyiknek masiknak már irtam mivel nem mentem eddig bele soha abba mit akarok csak azt irom higy komolyat nemhinném nemtudok itt elkepzelni senkivel hanem amolyan baratsag extrakkal talán.

De erre nem visszakérdeznek még mindig pontosítani?

"És mit szeretnél hogy képzeled mi legyen benne?"


Na hogy képzelem, mégis hogy? Hát nem épp fagyizásra vágyom benne. Hogy írjam én ezt meg ha itt se érti meg kvázi senki, csak 20 bol talán ketten?

ma 18:03
 47/53 anonim ***** válasza:
55%
Baratzóna a ferfiak részéről nem működik. Az összes hogy is mondjuk viccesen; beléd akarja helyezni a bizalmát 😂 És amelyiknek tetszel az ha megtudja hogy mással is “ismerkedsz” akkor indul a féltékenységi roham. Még úgy is ha személyes kontakt nem történt de az adott hapsi már tervezte a szexet..
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
58%
35 évnél nem vagy idősebb ?
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

De irtam a csetes példát is hogy 10 ből 1 erezte át es "velem volt".

Masik 9 meg kb aham sajnálom es lapozzunk.

Meg nem is barát kell hanem akivel haladok elore.

Lelkileg/barátilag ahogy észrevettem, inkabb az intelligensebbek ertik a kontextusokat szitukat azt hogy miről beszélek, meg a sorok közti dolgokat. Azokkal jobban megtalálom a lelkihangot vagy amikor agyalgatok pl pénzszerzeseken vagy az életen vagy elvontabban. Érdekes de a magasabb körökbeki pasik(vagy diplomás meg ilyenek) helybol értik a gondolkodasom is, érdemben tesznek is hozzá, el is gondolkodtatnak meg stb.


Ez nem is attol függ inkabb hogy érez e egy pasi, barátokat keres e baratkozik e lelkitárs e, hanem csak annyitól hogy mennyire értelmes.


Ilyenen már munkahelyen is meglepodtem egy két pasiban mikor ugy érdemben képesek megszólalni, értik mi a bajom és miért, és át is látják mi megy körülöttem az összes nők közti kontextus mindent!


Le vagyok tőlük nyűgözve, csak mert alapbol sík hülyének jöttek le eddig előttem...🤣de tettek is róla korábban.



Cseten ismerkedésnél eddig feltekenységet nem tapasztaltam mivel nem mondom meg hogy nincs senkim..erről en ködösítek nekik, nem tudhatják azt hogy szabad preda "áldozat" vagyok e, vagy épp csak szórakozom egy pasi mellett másokkal, így nagyon óvatosak.


Örülnek ha egyaltalán írok, időt szakítok rájuk, es van esély valamire nekik velem.

A normalisak soha nem erőszakoskodnak nem kenyszeritenek magyarazatokra, jó fejek, udvariasan beszélnek, óvatosak egyszerűen. Mert nem tudják kivel állnak szemben.(egy pasi után kaparó ketségbeesettel vagy pont nem vagy aki a ketto kozt van stb)


Feltérképeznek. De még a határaimat se nagyon merik feszegetni.


Aki feszegeti úgy jár mint aki a cseten beszélt itt nekem bújásról meg romantikáról cirógatásról. (Nem is látott még személyesen.)

De pedig volt elso "figyelmeztetés" neki. Megírtam őszintén, hogy nekem a bújás csak érzelemmel menne, plusz nem ez számít hanem inkább a pasi kiállása, mennyire tudom vagy nem tudom tisztelni, ha kell megvéd e vagy amolyan csicska vagy konfliktuskerulő stb.


És ezek után mégis visszaismételte magát később, hogy cirógatnálak! Meg puszik meg csókok meg matricák. Meg én olyan édes vagyok.(én. Édeske?🤣)


Ekkor fordultam egy nagyot es oltottam szét.

Es upps letiltott🤣

Ez cuki "férfias" reag volt🤣


Na igy zajlik az elet a társkeren.


A többi még teljesen jó. Normalis ho velük csetelni csak ezek a kérdések hogy mit akarok.

Amire a gyk nekem megvalaszolta nagy okosan hogy ne akarjak semmit egy pasitol. Fogadjam el hogy csam d.gnak meg rabolják az idomet. Es ne várjak akarjak én semmit.


Hat nem tom kik írnak ide de ez beteg.

ma 18:41
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz jól fogalmazni, az a te bajod. Ezért nem értenek meg mások, pl. én sem. Egyszer szexkapcsolatról írsz, hogy az is jó lenne, majd hirtelen ennek az ellenkezőjét írod.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!