Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogalmazzak társkeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzak társkeren arrol hogy olyat keresek akivel ketten egyutt könnyebb mégha szexkapcs is, de ne aranyásónak higyjenek?

Figyelt kérdés

Elmult 2 exem oke nem húztak le, de ugy éltem veluk mintha senkim nem lenne mintha egyedul lennék. En fizetem az albit kaját ruhákat viszem a háztartást nem haladok a megtakaritással kitöréssel sem.


Igy felnőve önállo nőként már arra vágyom hogy tarsam legyen akivel konnyebb kinyögni az albit vagy megtakaritani vagy fejlodni valahova belead a kajába rezsibe megoszlanak a terhek. Amolyan csúnyán mindva megelhetési kapcsolatkereso vagyok.


Nem baj ha fuggetlen akar maradni esetleg csak laza baráti szexkapcs csak(tekintve hogy a 90%-uk nem alkalmas apának ferjnek házasságra se igy azt én se erőltetném. Egyedulállo anyasag is bele van nekem kalkulálva ha az egyik "barom" csalna elhagyna es válás lenne. A férfi nem előttem már leégett..)


De a hülyék mindenből azt látják hogy biztos aranyásó a nő.

En nem levenni akarom a pasikat és nem pr.sti lenni, hanem csak társat keresnék ahhoz hogy könnyebben guruljon a szekér tehát akinek ez szintén érdeke egy nővel az élet és nem a mamahotel vagy csak az ő önálló élete számit meg a magának kapart gesztenyéje, hanem társ.


Ketten egyutt egyként.


Mivel a legtöbb mégcsak nem is értőképes, ezt hogy lehetne adatlapra vagy csetelve 5-10 pasival mindnek egyszeruen röviden megfogalmazni hogy ne kelljen husszor körbemagyaráznom mint kb itt most?



#ketten könnyebb kapcsolat
ma 14:00
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Vagy egyutt toljuk a szekeret vagy húzzanak el ha csak szobanövenykednek.
ma 15:28
 22/48 anonim ***** válasza:
72%
Te keresel egy lakótárs szexkapcs kombó pqait. De ez távol áll a közös szekértolástól. Az egy normális párkapcsolatban van. Megértem h 2x caalódtál és nem akarsz ilyen kapcsolatot de ezt csak ott talalod meg.
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell egy szobában lennetek! Nyugodtan szobanövénykedhetnek a saját kis fészkükben.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
22. Pont ezt akartam írni, mint a 22-es. Milyen közös szekértolásról beszélsz egy laza, baráti szexkapcsolatban?
ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
75%
De miért várod azt, hogy egy férfi húzzon ki téged a rossz anyagi helyzetedből? Ne mástól várd az ellátmányt, teremtsd elő magad a pénzt a dolgaidra. Menj ki Ausztriába vagy Németországba takarítani vagy gyári munkára, és lesz pénzed, ne másra támaszkodj!
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Nem akarom magam egyedul érezni kapcsolatban!

Ha itt is értetlenek vannak, a társkertol majd mit várjak akkor?


Szexkapcsolatban is akkor vagyok csak benne ha értelme van. Amugymeg nincs ertelme hogy lekössem magam vele.(mivel nyilvanvaloan nem fogok szexelni 10 pasival egyszerre.)

ma 15:58
 27/48 A kérdező kommentje:
25 nekem nem az a kapcsolat hogy mindenki magának kaparja a gesztenyét! Ahhoz nekem nem kell kapcsolat! Hanem egyutt egyként. Mikor két ember egy csapat. En nem tudom, ez nem érthető mondat?
ma 15:59
 28/48 A kérdező kommentje:
Meg eddig is ebben éltem hogy mindenki maganak kaparja a gesztenyét. Na ezt fejeztem be!
ma 16:01
 29/48 anonim ***** válasza:
72%
De miért akarod, hogy más kaparja neked? Fordítsuk meg, kapard te másnak!
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban is sokszor külön pénztárca van, nem megy már az a közösködés, mint régen nagyanyáink korában.
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!