Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők igazából érdekeltek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők igazából érdekeltek az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Eredetileg ez úgy kéne működjön, hogy a nő és a férfi is abban érdekelt, hogy alakuljon ki kapcsolat köztük. Így a férfi meg kell próbáljon udvarolni, de a nőnek is kell ezt fogadni. Viszont így a mai világban úgy tűnik a nőket már nem érdekli az ismerkedés, elkönyvelték, hogy a férfiak rosszak, hagyják őket szépen békén. Én mindig azzal az alapállással közelítek a lányokhoz, hogy biztos úgysem akarnak semmiféle kapcsolódást, de azért legalább váltsunk pár jó szót, mint két ember. Aztán van mikor jobban sikerül, én is meglepődöm, de ha jól érezzük is magunkat csak baráti szintűnek tűnik az egész.

tegnap 18:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem hittem annak.

Tényleg elgondolkodtató, ha valaki annyira elégedett az egyedülálló életével, akkor mit keres a párkapcsolati témák alatt? Mit tud hozzátenni? Ha pedig azt az elégedettnek mondott választást a valóságban kényszer szülte, mert szerinte nincs olyan, aki alkalmas lenne, akkor hogy számol el magában azokkal a működő és tartós kapcsolatokkal, amikből azért jócskán látni, hacsak valaki nem teljesen vak erre?

tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mert attól, hogy nem vagyok személyesen érintett valamiben, még beszélgethetsz róla. Az űrkutatásban sem leszek soha érdekelt, de nagyon izgalmas téma.


Az pedig szerintem nem logikus, hogy ha másnak van jó kapcsolata, nekem is kéne, hogy legyen. Minden ember mást keres. Pl. én nem akarok gyereket, tehát nekem a gyerekes kapcsolatok nem számítanak. Vagy ha számítana, pont azt mutatná, nekem miért nem kell.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Minden ember mást keres, de éppen olyanról van szó, aki a válasza alapján senkit sem keres. Függetlenül attól, hogy mit tud nyújtani egy férfi. Akkor miért is kérdés ez?

Vagy neki senki, egy lélek sem felel meg.

Vagy valamiért következetesen (esetleg okkal) elkerülik azok, akikre neki lenne igénye.


Szólj, ha látsz más változatot.


Ez szépen egybecseng a kérdező sirámával, hogy a nők szerint a férfiak rosszak, és a nők nem akarnak kapcsolatot.


A két gondolat egy tőről fakad.


Ehhez képest egy rakás nő és férfi van, aki vágyik egymásra, kapcsolatba kerül, és összeköti az életét. Ez a valóság.

tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem az jött le a válaszából, hogy senkit nem keres, azt értettem, amit mondott, hogy nem tudna egy férfi pluszt adni neki. Hogy ez amiatt van, mert olyan dolgokat vár el, vagy mert a férfiak nem akarják megadni, ez már csak találgatás.


De én minden rosszindulat nélkül ugyanezt kérdeztem volna. Miben lenne most jobb az életem, ha itt lenne egy férfi? Hogy ha a kérdező szeretne társat, akkor ezt meg kéne tudnia válaszolni.


Amúgy én nem látom ennyire Disneysen a dolgot, szerintem a legtöbben nem vágynak egymásra, csak nem engedhetnek meg maguknak jobbat. De ha jönne más, azonnal lépnének a kapcsolatból.

ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!