Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők igazából érdekeltek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők igazából érdekeltek az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Eredetileg ez úgy kéne működjön, hogy a nő és a férfi is abban érdekelt, hogy alakuljon ki kapcsolat köztük. Így a férfi meg kell próbáljon udvarolni, de a nőnek is kell ezt fogadni. Viszont így a mai világban úgy tűnik a nőket már nem érdekli az ismerkedés, elkönyvelték, hogy a férfiak rosszak, hagyják őket szépen békén. Én mindig azzal az alapállással közelítek a lányokhoz, hogy biztos úgysem akarnak semmiféle kapcsolódást, de azért legalább váltsunk pár jó szót, mint két ember. Aztán van mikor jobban sikerül, én is meglepődöm, de ha jól érezzük is magunkat csak baráti szintűnek tűnik az egész.

tegnap 18:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
9, válaszolt a kérdésre, hogy miért nem ismerkednek a nők. Ennyire megsértődtél?
tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%

Dehogy.

Csak válaszotam én is a kérdésre.

Az a baj ezzel a kérdezőféle hisztivel, hogy erre a kántálásra még a hullák is feljönnek a föld alól, hogy egy kicsit élőnek hihessék magukat.

tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
12, azért eléggé érzelmesnek tűnsz. Ki bántott?
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
13. Leírtam, mi a baj.
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14, igen, magadra vetted a válaszoló kérdését, és alaposan megsértődtél.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Az én érzelmi állapotom is biztos nagyon izgi, de nem itt, ha nagyon érdekel keress privátban.

Inkább azt mondd el, hogy szerinted mitől volt értékes az a hozzászólás, amire válaszoltam? Gyakorlatilag a kérdező általánosító sztereotípiáját támasztotta alá. Mitől volt jobb szerinted, mint az eredeti kérdés?

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A nok egy ujjal is siman ki tudjak elegiteni magukat, amire a ferfiak keptelenek.


Ezert a nok letojjak az ismerkedest,mert ami kell megoldjak maguknak, es nincs szukseguk hisztis idiota faszira az eletukbe.

Nyilvan nem vonatkozik ez mindenkire, de egyre tobb no ebred ra erre

tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Inkább azt mondd el, hogy szerinted mitől volt értékes az a hozzászólás, amire válaszoltam?"


Értékes volt, mert megválaszolja a kérdező kérdését. Ha azt mondaná bárki a szerelmemre, barátságomra, munkámra, akármilyen hozzájárulásomra, hogy nem járulok hozzá ezekben semmihez, akkor elgondolkoznék.

tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Rendben, ügyesen megy a maszturbálás. De miért nincs szükségük normális, nem hisztis és nem idióta *faszira" sem?
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Remélem, nem az én válaszomnak hitted az ékezetmenteset.
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!