Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy napok óta beszélgetünk, elhív kávézni, majd beszélgetés közben letörli magát? Ezt a srácot ugye igazán nem érdekeltem?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek? Mi motiválja az ilyen embereket? Nem beszélve arról, hogy rabolta az időmet is. Amúgy megadtam neki a vibert is. Tudott volna ott írni, ha akar....

2018. aug. 19. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tetszettél neki !
2018. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

velem akkor volt ilyen amikor láttam a lány képét gyönyörű volt,erre élőben megjelent egy anorexiás,mert 2 évvel ezelőtti kép volt.

a másik,hogy kufircolni szeretett volna és úgy ítélte meg a randi alatt,hogy nálad ez legalább 5-10 találkozásba került volna,erre meg nincsen ideje türelme,mert annyira jó csaj nem vagy hogy ennyi időt beáldozzon.

2018. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nade Ő kezdeményezte a kapcsolatunkat és már 3 napja beszélgettünk non-stop. Ha valakinek nem tetszek, miért ír rám, nap, mint nap? Nem értem.
2018. aug. 19. 14:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem randiztunk, csak elhívott kávézni. De így nem találkoztunk, mert letörölte magát az oldalról, majd most visszareggelt 2 nap múlva.
2018. aug. 19. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Foglalt a pasi.
2018. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk még annyi a történethez, hogy péntekem, mikor írt, mondtam neki, hogy sok a munkám és sokáig nem válaszoltam neki. Akkor törölte le magát. Mert mikor akartam írni, munkaidő lejárta után, már törölt tagként szerepelt
2018. aug. 19. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz vele! Nem kell minden hülyét megérteni.
2018. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Esélyes, hogy a fazonnak az exnője adta ki magát, mint férfi neked. Hogy megtudja hogy álltok.
2018. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Három nap beszélgetés, egy kávé és rabolta az időd?

Két mondat után mondhattad volna, nincs időd, ne húzzuk, irány az ágy.

2018. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Törölgeti magát beszélgetés közben, aztán újra regisztrál. Szerintem hagyd, komolytalan.
2018. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!