Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fritz Roland kérdése:

Ha szakítottam a barátnőmmel, mennyire segít a feldolgozásban, ha barátként beszélgetünk még?

Figyelt kérdés
2 napja szakított velem, 3,5 éves kapcsolat után. Aztmondta szeretné, ha barátok maradnánk, aminek én is örülnék, elég sokat beszélünk azóta fb-n meg élőben is beszélgettünk jó hangulatban, közben próbálok túllépni rajta, és nem tudom mennyire, jó ha beszélünk. Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.

#szerelem #kapcsolat #szakítás #beszélgetés stb...
2017. szept. 22. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ellenben baromira lehetetlenné teszi, hogy túl legyél rajta
2017. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak nehezebb lesz elengedni. Azt is végigasszisztálod majd, ha bepasizik?
2017. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

semennyire.

kb ugyanaz mint megdöglött a kutya, de tartsuk meg....

éppen ezért nem értek meg sokakat, akik jóba vannak az exükkel, meg szivességet kérnek tőlük emg a minden (WTF) ember ha nem akarsz tőle semmit minek segítesz neki?

erre mondják az ilyen emberek, hogy de mert életem része volt, jó ember stb...

sosem értettem.

2017. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na jó, de ő egyszerre volt legjobb barátom, és szerelmem is. Reménykedés nincs benne, hogy újrakezdjük ezt a részét lezártam és igazából megnyugtat, hogy szépen megtudtuk beszélni, és jóban vagyunk most is, csak hát az érzésekből azért van még jócskán és ehhez idő kell.
2017. szept. 22. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg bármilyen szintű kommunkikáció folyik vele nem zártad le magadban a kapcsolatot, addig újat kezdeni sem tudsz, illetve semmilyen kapcsolatod nem lesz tartós.

Ha a barátnődnek új pasija lesz akkor azt hogy fogod lereagálni? Akkor is megbeszéltek majd minden részletet?

2017. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor en leszek az egyetlen,aki azt irja, hogy ez meg mindig jobb, mint az, hogy vitaztatok volna a vegen. Ennyi ev utan ez igy van jol.

Miert kene les_arni azt,akivel ennyi ideig ismertetek/szerettetek egymast?

De igen, nem kell allandoan beszelgetni.

Jarj el haverokkal, kapcsolodj ki. Erezd jol magad,elvezd az egyedulletet. :)

2017. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, tudom hogy nem lesz már köztünk semmi, nem is szeretném, ha egyszer nem működött, feleseges lenne újrakezdeni. Lehet, hogy igazatok van, nem tudom, egy darabig találkozni nem fogunk azt megbeszéltük. Max dumálgatunk néha, de természetesen tervezek programokat másokkal is meg ismerkedni is szeretnék, úgy hiszem (most még, aztán elválik) hogy lehetnénk barátok. Hiszen valamilyen szinten, mindig fűz hozzá valamilyen érzelem, amit miért ne lehetne átforgatni barátságba.
2017. szept. 22. 16:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb, ha a gyász-felejtés időszakát úgy töltöd el, hogy egyáltalán nem érintkezel vele. Tehát ugyanaz a gyász folyamata, mintha meghalt volna, ugyanúgy elvesztettél egy embert, akihez kötődtél, ezért a folyamat is csak úgy tud végbe menni, ha halottként tekintesz rá. Azaz a legjobb, ha nem tudsz róla semmit, és a képek is eltűnnek.
2017. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a legjobb barátom volt a szerelmem, és mi szakítás után is jóban maradtunk, sőt, rendszeresen találkozunk ugyanazzal a baráti társasággal (azért kettesben nem :D ), chatelünk, megyünk együtt egyetemi bulikba stb... nekem még ma is ő az első akitől bármilyen “kütyüs problémát megkérdezek :D és hogy a kérdésedre is válaszoljak, ez nekem nagyon bevált :) sokkal jobban, mintha nem beszéltünk volna többet. Kb egy hétig még sírtam utána de egyre jobb lett mert közben mégsem veszítettem el :)
2017. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok, ha valaki félreértené nem vagyok már kicsit se beleesve és sose jönnék vele össze újra ;) egyszerűen csak kedvelem mint embert
2017. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!