Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak neten beszélgetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak neten beszélgetünk már jó ideje, akkor nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk, szakítottunk, az okát pontosan nem tudom, de eléggé jól kijövünk. Mondhatni mindent megosztunk egymással, egésznap ír...igen csak ez a baj, hogy irogat. Akkor csak barátkozni akar?


24F 23N


2017. júl. 5. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2017. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mások véleményére vagyok elsőkörben kíváncsi, nyílván meg lesz kérdezve.
2017. júl. 5. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem ezt csinálta. Én szakítottam vele,nyomós okkal. Mert nem mutatott semmilyen érzelmet, nem tett a kapcsolatért semmit. Se alatta,se utána.De mindig keresett, minden nap írt,azt hittem,hogy szeretne valamit,csak fél lépni. Nyitottam felé,de elküldött,hogy ő nem akar találkozni,se semmit tőlem, de szerinte beszélgethetünk. Szóval lehettem volna az online havernője :D

Sztem ez azért van amúgy, mert kicsit nyugtatják magukat vele,hogy ott a másik,az önbizalmuknak jót tesz.. De sajnos voltam már ilyen cipőben,hogy tök jól eldumáltunk,aztán egyik nap szembesültem a frissített adatlapjával, hogy kapcsolatban.

Ezeket jobb tisztázni.

2017. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet hogy olyan típus, aki inkább kényelmesen, közvetett kommunikációval próbál kapcsolatokat létesíteni, de lehet az is, hogy tényleg nem akar már semmit tőled.

Olyan sokfélék vagyunk mi emberek, pontosan emiatt nem lehet ezt a kérdést jól megválaszolni.

Szerintem légy kitartó, mert megéri. Várj még egy kicsit, irányítsd úgy a beszélgetéseket, hogy elérd a célt és ne csak a neten beszélgessetek. :)

2017. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!