Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fritz Roland kérdése:

Ha szakítottam a barátnőmmel, mennyire segít a feldolgozásban, ha barátként beszélgetünk még?

Figyelt kérdés
2 napja szakított velem, 3,5 éves kapcsolat után. Aztmondta szeretné, ha barátok maradnánk, aminek én is örülnék, elég sokat beszélünk azóta fb-n meg élőben is beszélgettünk jó hangulatban, közben próbálok túllépni rajta, és nem tudom mennyire, jó ha beszélünk. Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.

#szerelem #kapcsolat #szakítás #beszélgetés stb...
2017. szept. 22. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Borzalmas otlet.

Nagyon megnehezited a sajat tovabblepesedet.

Jo dolog szepen elvalni, de hulyeseg beszelni meg nincs lezarva.


En mindig azt csinaltam szakitas utan , hogy nem beszeltem veluk x ideig. Miutan lezartam , es o is, akkor mar nem volt akadalya.

Pl a mai napon is beszelgettem a legelso exemmel akivel mar 6 eve lesz, hogy vege van.

Jo viszony megmaradt. :)

2017. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Semennyire.
2017. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mínuszban segít kb. :"D

Jobb lenne, ha egyelőre nem beszélgetnétek egymással, mert szerintem még mindkét részről vannak érzelmek, ami még nehezebbé teszi az elengedést. Pedig gondolom, nem véletlenül dobott el egy 3,5 éves kapcsolatot.


21/L

2017. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2017. szept. 22. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!