Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy napok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy napok óta beszélgetünk, elhív kávézni, majd beszélgetés közben letörli magát? Ezt a srácot ugye igazán nem érdekeltem?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek? Mi motiválja az ilyen embereket? Nem beszélve arról, hogy rabolta az időmet is. Amúgy megadtam neki a vibert is. Tudott volna ott írni, ha akar....

2018. aug. 19. 13:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát te minek neveznéd azt, hogy 3 napig válaszolsz minden kérdésére, sokszor munkaidő közben is, elhív a hosszú hétvégén egy kávéra, majd fogja és egy szó nélkül letörli magát mindenféle indok nélkül. Ez hülyítés és a másik idejének rablása. Ő is letörölhette volna magát egy perc után, nem kellett volna nekem 3 napig írogatnia, nem?!
2018. aug. 19. 14:32
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem latott, 3 napja virtualisan ismert berektol ne varj semmit. Es foleg ne, engedd, hogy ugraltassanak.

Kotelezo volt neked munkaidoben valaszolni?


Valszeg unatkozott a draga vagy talalt mast.

2018. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2018. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rám írt egy sziát miután újból felregisztralt, majd most megint törölte a profilját 🙄🙄🙄
2018. aug. 20. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!