Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az én hibám volt, hogy megszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám volt, hogy megszakadt az ismerkedés vagy nem érdekeltem?

Figyelt kérdés

Már eltelt pár hónap, nem számít, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Volt egy srác jó pár randi, szex is. Eléggé úgy tűnt, hogy oda van értem az elején, talán túlságosan is. Kedves volt, kitett magáért a randikon.

Tényleg semmi jel nem utalt arra, hogy ne érdekelném. Naponta mondjuk csak 1-2 üzenetváltás 2x..


Aztán az utolsó két alkalommal a 2 talalkozók között 1-1 hét is eltelt, pedig szerintem lett volna ideje találkozni hívni. A második alkalommal kicsit megsértődtem, hivott telefonon, mondtam, hogy nem megyek, ne hívjon heti 1x aztán ennyi. Letettem a telefont azóta nem is keresett.

Ha érdekeltem volna nem esett volna nehezére írni egy üzenetet, hogy félreértettem ezt a dolgot ezért vagy azért nem hívott találkozni, nem?


2021. nov. 9. 07:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát lehet hogy elijesztetted igen. Tanulj belőle, hogy nem kell rögtön tamadni, hanem kulturált módon is kifejezheted az igényeidet. Ha hiányzik, akkor írj rá és legyél őszinte, ne játszmázz.
2021. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Te mennyit kerested őt? És hányszor hívtad te találkozni?
2021. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Találkozni nem hívtam.
2021. nov. 9. 07:43
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Akkor joggal gondolhatta, hogy nem érdekel téged.
2021. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem érdekelted. Illetve az elején igen, de ez elmúlt vagy mással is megismerkedett.

Kár ezen agyalni, főleg magadat hibáztatni.

2021. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Pedig neked is szóba kellett volna hozni a találkozót. Nálunk is volt ilyen hogy a párom direkt nem hozta szóba az elején, vagy nem hívott, hogy lássa én keresem e, vagy felhozom a talit. Én mondjuk azért nem hívtam napközben mert dolgozik, és exemnél ilyekor tilos volt a telefon. Ezt elmondtam neki , mondta hogy hívjam nyugodtan ő nála ez nem jelent gondot. A talikat meg en is ugyanugy szorgalmaztam mint ő így ezzel nem volt gondunk.
2021. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
A szex miatt érdekelted max. Azt meg tud más is.
2021. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
nem erdekelted elegge, a vege fele meg az is lehet, talalt mast is. aztan a kis kirohanasod meg vegleg elijesztette. nem reagaltad tul jol le, de az teny, hogy ha valakit tenyleg erdekelsz, az mem heti 1x akar talizni es nem napi par sort ir csak.
2021. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5,8

Igazatok van én is kicsit így éreztem. Baromira érdekeltem aztán talán talált mást.

Még az utolsó találkozónk utolsó percében is úgy ereztem érdekeltem, hát fura volt az egész, ezért fogalmazódott meg bennem, hogy talán nem kellett volna így behisztiznem.

Vagyis tudom, hogy nem kellett volna, de talán emiatt szakadt meg a dolog.

Habár kicsit úgy érzem, ha valakit annyira érdekelsz, mint amennyire ő nekem mondta akkor igazán kereshetett volna még.

2021. nov. 9. 09:03
 10/23 A kérdező kommentje:

7.

Nemtudom, nem egy "rosszfiú"-ról van szó aki megjátsza magát a szexért.

Persze félreismerhettem, de ő inkább jófiú féle, szóval na értitek nem az a típus azért ezt látja az ember.

2021. nov. 9. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!