Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az én hibám volt, hogy megszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám volt, hogy megszakadt az ismerkedés vagy nem érdekeltem?

Figyelt kérdés

Már eltelt pár hónap, nem számít, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Volt egy srác jó pár randi, szex is. Eléggé úgy tűnt, hogy oda van értem az elején, talán túlságosan is. Kedves volt, kitett magáért a randikon.

Tényleg semmi jel nem utalt arra, hogy ne érdekelném. Naponta mondjuk csak 1-2 üzenetváltás 2x..


Aztán az utolsó két alkalommal a 2 talalkozók között 1-1 hét is eltelt, pedig szerintem lett volna ideje találkozni hívni. A második alkalommal kicsit megsértődtem, hivott telefonon, mondtam, hogy nem megyek, ne hívjon heti 1x aztán ennyi. Letettem a telefont azóta nem is keresett.

Ha érdekeltem volna nem esett volna nehezére írni egy üzenetet, hogy félreértettem ezt a dolgot ezért vagy azért nem hívott találkozni, nem?


2021. nov. 9. 07:19
1 2 3
 11/23 Alessandro10 ***** válasza:
51%

Írj neki, hívd fel, vagy keresd meg és beszéljétek meg ezt a dolgot!

Semmi veszítenivalód nincs.

2021. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
9: onnan sejtem, hogy en is voltam mar hasonlo helyzetben. az elejen heti tobb randi, intenziv chateles stb., aztan egy randit lemondtam, mert kicsit lebetegedtem, onnantol kezdve sokkal ritkabban keresett. azt hittem, en rontottam el azzal, hogy lemondtam, de aztan kiderult, hogy neki boven volt mas. mikozben en azt hittem, ez egy alakulo kapcsolat, o tobb vasat tartott a tuzben, csak epp abban az idoszakban en voltam a ‘kedvence’, aztan meg mas. azota gyanusak az ilyen ferfiak, akik heti 1x akarnak csak talizni..
2021. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Áhh ez már vagy 2-3 hónapja volt. Nem izgat már olyan téren, inkább csak leakarom vonni a tanulságot.

De kedves tőled a bíztatás, végre nem rosszindulat van csak ezen az oldalon :)

2021. nov. 9. 09:15
 14/23 A kérdező kommentje:

12, igen, biztos vagyok benne, hogy nem ritka eset ez, sokan jártunk így.


De mi beszéltünk róla azt mondta nem ismerkedik senkivel, mi sem tarskereson ismerkedtünk meg.


De igen ez tűnik a legvalószínűbbnek, hogy volt már más is a képben és megkönnyítettem.

2021. nov. 9. 09:17
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy kinek a hibája volt. Ha működött volna akkor még most is tartana. A tanulság: ami nem megy nem kell erőltetni , ami működik arra pedig vigyázni kell🙂
2021. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Nekem úgy tűnik, hogy rengeteg elvárásod volt felé, többször tesztelted, miközben nem tettél azért, hogy úgy érezze te is akarod őt (pl. elhívod találkozni), mégis elvártad tőle írjon, kérjen bocsánatot, egyedül tegyen a kapcsolatért.


Személy szerint falra mászok a tesztelés, játszmázástól, lehetséges ő is ilyen típus és rájött nem téged keres.

2021. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom,hogy neked nem megy a hívas indítas, biztos jó par lettetek volna,de sebaj, majd felnősz es nem derogal majd kimutatni az érzelmeid tettekkel.

Mindössze ennyire vágyott a srac. Mutass valamit te is, addig ő keresett mindig. Mintha belementél volna a játékába, utana meg megsértődsz,hogy nem keres.

2021. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
Hát, pedig ha nem csak a szex dolog mozgatta volna, tudtatok volna kommunikálni is.
2021. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
Amit te csinaltal, az egy okozat. Az ok az, hogy nem keresett. Az, hogy valaki 1-2 mondatos chat-et tud kiereszteni magabol az ismerkedesi szakaszban, mar figyelmezteto jel kellett volna, hogy legyen. Ennek a resznek kene a legintenzivebbnek lenni. Kiveve, ha csak le akar fektetni. Ezert problemas, amikor valaki mar ugy kezdi, hogy nagyon elfoglalt, nem er ra erre, meg arra stb. Aki komoly kapcsolatot keres, az nagyon magas prioritast ad a leendo parjanak es mindent megtesz erte, hogy minel tobb idot tudjon vele egyuttolteni. Szerintem ezt jegyezd meg tanulsagkent.
2021. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

15.

Pontosan, én is ezzel vigasztalom magam.


19.

Azért ez túlzás. Nem volt gond, hogy nem facebookon élte az életét, ha talalkoztunk nagyon jó beszélgetéseink voltak, elmeséltük egymásnak a napunkat, napjainkat. Semmi gondom nem volt ezzel, többször felhívott, telefonáltunk 20 percet.

2021. nov. 9. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!