Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan megszakadt ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan megszakadt ismerkedés azéletetekben amit nagyon bántok?

Figyelt kérdés

Miert szakadt meg a dolog?

Nem kerestetek tobbet egymást?


2021. okt. 18. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van. Már az ismerkedés elején valahol elcsúszott a dolog, amit mai napig nem tudok hol meg min, és azóta csak romlott minden. Mindezek ellenére sajnálom, hogy megszakadt, hogy így alakult.
2021. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Egy volt, amit bántam, de aztán találkoztam egy olyan nővel, aki mellett labdába sem rúghatott a korábbi csaj, aki leoffolt, szóval én boldogabb lettem végül. :)
2021. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen van.

Igazából nem is tudom miért szakadt meg az ismerkedés, évekkel ezelőtt volt, de néha még most is eszembe jut, még most is kíváncsi vagyok, milyen is lenne igazából.

2021. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, a masik fel nem tudta, hogy voltakeppen mit akar. Pedig tobb, mint remekul indult.
2021. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Volt.
2021. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát...nem úgy ismerkedtünk meg, nem kapcsolat céljából. Csak úgy egymás mellé sodort az élet. Aztán túl hamar elsodort. Megszűnt az az ok, ami miatt ismertségbe kerültünk és így már nem volt miért fenntartani a kapcsolatot.

Nem volt idő arra, hogy kipuhatoljam, van-e értelme megnyílni.

Nagyon sokat gondolok rá.

De nem hiszek benne, hogy ő is így van vele. Vagy nem tudom. Kedvelt engem, de sokszor vont falat közénk, amit aztán mintha ő maga kezdett volna lebontani, amikor elköszöntünk. De már nem hittem benne.

Mielőtt megismertem, épp kezdtem túllépni egy nagyon nagy szerelmen és nem bírtam volna elviselni még egy hasonló földindulást.

2021. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Ezt olyan szépen megfogalmaztad, amolyan "virágnyelven", de kb. mintha az én történetem volna! Férfi vagy vagy nő?
2021. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es, én nő vagyok és tutira te is, mert csak nők szoktak itt ilyenen nyavalyogni.:D
2021. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8 igen nő vagyok, de rohadtul egyezik minden szó amit leírtál az én történetemmel. Azért gondoltam hátha te vagy a pasi, mert ez az ő szemszögéből lett volna esetemben!

Nem nyavalygás ez, csak nagyon elgondolkodtatott! :D

A régi szép idők ugye.....

2021. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

Egyszerüen nem kerestük többé egymást.

Az hogy miért szakadt meg a kapcsolat, arról mindkettőnknek más lenne a véleménye.

2021. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!