Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utcai ismerkedési helyzetek/ta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcai ismerkedési helyzetek/taktikák?

Figyelt kérdés

Már unom, hogy buliba nem lehet normálisan ismerkedni és ott amúgy se lehet komoly kapcsolatra alapozni.. Így kíváncsi vagyok aki csinált már ilyen utcai ismerkedést az milyen módszereket alkalmazott. Főleg a szituációk érdekelnének, mert az ilyen betanult szövegeknek tudom, hogy semmi értelme manapság.


Idáig ezeken agyaltam:


1. A navigálós helyzetből viccesen megfogalmazva átterelni a témát a lány elérhetőségére.

2. Közvetlen bókolásról átterelni a beszélgetést ismerkedésre.

3. Leszólítanám, hogy véletlenül nem e láttam már XY koncerten és így mennék át az ismerkedésre.



2021. okt. 17. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni. Minden más mindegy.
2021. okt. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!