Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan megszakadt ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan megszakadt ismerkedés azéletetekben amit nagyon bántok?

Figyelt kérdés

Miert szakadt meg a dolog?

Nem kerestetek tobbet egymást?


2021. okt. 18. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
foglalt nők nem szokták keresni a férfit, ha már nem a környezetükben tartózkodik ..
2021. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is volt ilyen. Többször chateltunk egy chat oldalon mikor meglátta a nick nevem mindig rám írt. Mindig mikor bejentkezett rám jött a kacaghatnék. Nagyon bírtam. Egyszer váltottam nick nevet mert tul sokan hittek valami segito varazs doboznak de ő igy is megtalált. Személyes ismeretségig nem jutottunk de nagyon csíptem a stílusát. Privátra vittuk később a chat-et. Csak privátban nem mutatkozott be teljesen én meg igen és jeleztem neki hogy ez nem fer. Aztán még válaszolt hogy majd személyesen de én utána nem válaszoltam, mert ugyéreztem nem fer hogy én a teljesen bemutatkozok ő meg nem. Ugyhogy utana csondbe maradtam es ő se írt már. Megakadtunk bemutatkozasnal.


A masik meg egy kulfoldi volt o is mindig megtalalt bírtam őt is aztan mar nem talaltuk egymast.


Volt egy hasonlo nicknevu de egybol ra is jottem hogy az nem ő. Pláne hogy egybol ki is nyogte csavaros kerdeseimre hogy arab.


Az én chat partnerem nem arab volt és nagyon de nagyon kedves és udvarias volt.

2021. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
* bejelentkezett rám jött a kacaghatnék.
2021. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es, az ilyenek általában foglaltak. Én is leveleztem itt 4 hónapig valakivel, aki valahogy sosem bírta megmondani a teljes nevét. Persze élettársa volt, csak kerülte a témát. Ettől még jófej volt, nyilván nem vagyok már kislány, hogy egy netes ismerkedésbe túl sokat vizionáljak bele találkozó nélkül.
2021. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott eszembe amugy. De mindegy is igazabol felvidított akkor. Nagyon vicces volt. Persze lehet latatlanba azt mondani hogy egyedulallo ezt is tudom. De amugy megismertem volna mint embert mind a kettot.


A masiknal is ez volt a tippem. Ő is egyedulállonak mondta magat, de szerintem neki is volt parja.


A chat oldalakon barki mondhat barmit de jo volt intelligens emberekkel is chatelni ott.

2021. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem ez a lényeg hanem az hogy akkor őszinte mosolyt varázsoltak az arcomra. Jól jött akkor a mosoly.


De ez már rég volt. 12-es, 15-ös, 16-os vagyok.

2021. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De amugy én nem is néztem a kategóriát bocsánat.


14-es válasza után láttam ma a kategóriát. Csak láttam ezt a kérdést és gyorsan válaszoltam. 16-os vagyok. Anno én szimplán beszélgetni mentem a chat oldalra és nyelv gyakorlás miatt és kettő volt akivel gyorsan közös hangot találtunk és megfogott a személyiségük.


Szoval én nem vettem észre hogy párkapcsolati kérdés és randi partnerről van szó nekem ilyen térig nem is jutott a dolog, de én nyelv gyakorlas miatt chateltem ott.


Bocsiiii, hogy nem néztem a kategóriát! 🙂

2021. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!