Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az én hibám volt, hogy megszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám volt, hogy megszakadt az ismerkedés vagy nem érdekeltem?

Figyelt kérdés

Már eltelt pár hónap, nem számít, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Volt egy srác jó pár randi, szex is. Eléggé úgy tűnt, hogy oda van értem az elején, talán túlságosan is. Kedves volt, kitett magáért a randikon.

Tényleg semmi jel nem utalt arra, hogy ne érdekelném. Naponta mondjuk csak 1-2 üzenetváltás 2x..


Aztán az utolsó két alkalommal a 2 talalkozók között 1-1 hét is eltelt, pedig szerintem lett volna ideje találkozni hívni. A második alkalommal kicsit megsértődtem, hivott telefonon, mondtam, hogy nem megyek, ne hívjon heti 1x aztán ennyi. Letettem a telefont azóta nem is keresett.

Ha érdekeltem volna nem esett volna nehezére írni egy üzenetet, hogy félreértettem ezt a dolgot ezért vagy azért nem hívott találkozni, nem?


2021. nov. 9. 07:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

16,17

Hat ezek jó nagy pofonok, nem merném kijelenteni, hogy nem látok bennük igazságot.

2021. nov. 9. 13:58
 22/23 Alessandro10 ***** válasza:

Én közel egy éven keresztül ismerkedtem valakivel, minden nap írtunk egymásnak, tök jó "kapcsolat" volt köztünk. Legutóbb azt mondta, majd ha lesz egy kis ideje, akkor mindenképpen jelentkezik. Ez volt 1,5 hónapja.

Azóta semmit nem tudok róla. De nem akadok fenn rajta, ő tudja miért nem keres. Vagy lehet keresni fog majd valamikor, de ha nem, akkor mi van... semmi.

2021. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%

A kérdező hibája

Aki így bedurcázik a semmin, azzal nem érdemes foglalkozni.

Sokaknak nincs erre a cirkuszra idegzete, és képzeld sokak nem a chaten lógnak egész álló nap, és képzeld sokan nem erőltetik a mindennapos találkákat sem.

Aki ezeket nem tudja elfogadni, az jobb ha békén hagyja az ilyen embereket.

Én például falra másznék az ilyen dolgaidtól (egész nap bugyuta értelmetlen szövegeket kell gyártani a másiknak, ez a nők sőt még sok férfi fixaideája is borzalom)

2021. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!