Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Írjak neki szülinapi üzenetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki szülinapi üzenetet, vagy hagyjam? Ismerkedtünk, majd nem foglalkozott velem, nem írt vissza napokig én ezen megsértődtem és megszakadt az ismerkedés. Most van a szülinapja azért köszöntsem fel?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Minek?
2021. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem változtatna semmin
2021. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Értelmetlen.
2021. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne
2021. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjad
2021. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Valamelyik nap annyira bebasztam, hogy a székkel hátraestem, a fejhallgató kábelét magammal rántva, és a számítógépből a jack aljzatot egyszerűen kitörtem a helyéről. Azóta csak bizonyos szögben bedugva a csatlakozót képes működni, máskülönben búg, mint az állat.
2021. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz meg valami zsarolo ereje is van egy felkoszontesnek, hogy a ennyiben nem akarja magat kiirni a civilizaciobol, illik megkoszonnie. De ha igy tenne, vajon lenne benne koszonet?
2021. ápr. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!