Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekeltem egyáltalán ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekeltem egyáltalán ezt a lányt vagy nem is érdekeltem?

Figyelt kérdés

Nagy bátorságra volt szükségem, hogy egy ismeretlen lányhoz odamenjek. Együtt utaztunk és nagyon megtetszett számomra. Úgy voltam vele, hogy az esélyét megadom és legalább elmondhatom, hogy megpróbáltam. Odamentem hozzá és nagyon jól elbeszélgettünk. Mosolygott rám, igazgatta a haját és Ő is érdeklődő volt felém. Megkérdeztem, hogy holnap is ugyan ilyenkor fog-e utazni és mosolyogva válaszolt, hogy igen. Másnap olyan volt mintha észre sem vett volna. Nem mentem oda hozzá mert azt hittem hogy nem akar velem beszélgetni. Sokszor köszönni sem mertem neki de amikor köszöntem mindig visszaköszönt. Amikor másodjára odamentem láttam rajta, hogy valami mintha bántotta volna. Megkérdeztem, hogy hogy van de csak annyit válaszolt, hogy elvagyok és közben szomorúan nézett kifelé a vonat ablakán. Többet már nem mentem oda hozzá.



Olyan is volt a beszélgetésünk előtt, hogy leült a vonaton szó nélkül elém és nézett állandóan, a lába hozzá ért az enyémhez és nem húzta el. Majd amikor felállt rám nézett és sóhajtott egyet. Az iskolában sokszor néztük egymást de nem történt semmi sem. Éreztem legbelül, hogy hozzá nagyon kevés lennék.



Szerintetek én gondoltam bele sokat feleslegesen vagy tényleg ennyire bamba lennék a lányokhoz?



2019. febr. 26. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ennek millió oka lehet.Emberek tudnak hülyén vagy érthetlenül viselkedni,akkor is ha tetszel neki.Félénk,van barátja,önbizalomhiány,depresszió, csacsstbk kedves volt,de nem akar többet stb.Azt kellett volna megkérdezned valami baj van?
2019. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rockarc ***** válasza:
65%

Ocsem, a csaj nagyon szeretne, hogy folytasd, amit elkezdtel, de te meg le vagy blokkolva attol, hogy egy sablon kerdesre adott egy sablon valaszt. Azota is varja, hogy odamenj es beszelgess vele, de azt latja, hogy kerulod.


Ne legy bes.zarva, egyszer mar tudtal vele beszelgetni, menni fog tobbszor is, csak ulj oda melle. Emlekezz vissza mirol beszelgettetek, ez amugy is egy jo pont a noknel, es probald meg ott folytatni. A hogy vagy, meg mizu ez olyan, mintha a kezet csavargatnad. Szerencse, hogy ott rogton nem ugrott ki a vonatbol. Ertelmes legyel, egy ugyanolyan ember o is, mint te, pont ugyanugy kell vele beszelni, ahogy mas emberekkel szoktal.


42F

2019. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer így volt, akkor csinálni kell tovább. Kérdezd meg megint hogy valami baj van? Majd ha nem szeretne beszéni veled akkor szedje ő is össze a bátorságát és mondja el nyiltan.
2019. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2019. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem.


Nem most történt hanem régebben csak kíváncsi voltam.

2019. febr. 26. 14:30
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nagyon bamba vagy. Totál jól csináltad az elejét, és várt rád tovább is. De a kisebbségi érezted mindent elrontott.
2019. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Le kell tojni, hogy mi lesz, majd elmondja, ha nem akar veled dumálni többet. Ilyen következtetéseket levonni és játszani a büszkét, sértődöttet, hiba.
2019. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló volt,hogy nem vagyunk egy világ. Ő egy gyönyörű lány.
2019. febr. 26. 15:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó akkor én itt fejeztem be. :) Szedd össze magad, dolgozz magadon! Ennyit tudok javasolni! Légy férfi! Ismerkedj, beszélgess nőkkel minél többet és ne várd el, hogy mindenkivel majd össze fogsz egyből jönni és a nyakadba ugrik. :)
2019. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem várom el,hogy bárki is a nyakamba ugorjon. Nőkkel már egyáltalán nem beszélgetek és nem ismerkedem.
2019. febr. 26. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!