Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltűnt. Valójában nem érdekeltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt. Valójában nem érdekeltem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem és találkozgattam egy férfival. Mindkettőnk részéről elég nagy egymásra találásnak és szinte szerelemnemnek első látásra tűnt a dolog, egyedül az jelentett akadályt, hogy mindketten vezető beosztásban dolgozunk,és kevés szabadidőnk van. A beszélgetés, közös témák és a szex is tökéletes volt. Volt több randink (7), és a legutóbbi után egyszerűen eltűnt. Semmilyen formában (e-mail, telefon, facebook) nem keres (abban maradtunk, hogy majd ír ő). Nem értem. Nem tudom mi történt. Olyan szépnek tűnt minden. De abban maradtunk, hogy ír, ha alkalmas lesz. De eltelt egy hónap, és azóta annyit sem írt, hogy sajnálja, hiányzom, de most nem ér rá. Én már lemondtam erről, de nem tudom, hogy rá kéne-e kérdeznem, hogy mégis mi történt. Ez azért így nem korrekt.

29n


2015. júl. 13. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Érdekelted,de valószínűleg talált egy olyat aki jobban vonza valahogy. / Jobb test,más szem,akármi/és most nincs pofája eléd álni,hogy bocsi,más is képben volt,és ő a jobb.


Vagy, brégyilkosok eltették láb alól. Vagy elvitték az ufók. Több ötletem nincs. :)

2015. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ne foglalkozz vele, ha már eltelt azóta egy hónap is. Felesleges már agyalnod ezen, mert szerintem 7 randi az még nagyon az elején van, szerintem ilyenkor még a férfinak kellene teperni a nőért, akkor is, ha volt már szex (írtad hogy volt).


Nekem egyszer egy első randi után nem jelentkezett a pasi, semmi hívás, üzenet vagy valami és eltelt egy egész hét. Aztán egy teljes hét múlva azért kaptam egy rendes, kedves üzenetet, hogy átgondolta a dolgot és szerinte nem illünk össze, ne erőltessük. De akkor is volt benne gerinc, hogy írjon nekem, meg is köszöntem az őszinteségét, mégha 1 hét múlva írt is. De egy hónap?? Szerintem hagyd a fenébe, gerinctelen az ilyen, és gondolj úgy arra a néhány randira, hogy jól érezted magad és lett pár szép emléked, majd vond le a kapcsolatból a tanulságokat és lépj tovább. Sok sikert neked!

2015. júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, köszönöm. De épp az a furcsa, hogy nem gondoltam őt ilyen gerinctelennek, és azt hittem, hogy ennyi idős koromra azért tudok valamit a férfiakról (meg általában is az emberekről). A "jelek" pedig azt mutatták, hogy komolyan érdeklem. Ezért nem értem.
2015. júl. 13. 01:13
 4/13 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát nem tudom hogy lehet ilyen érzéketlen. Én nem tudnék ilyen könnyen túladni valakin.
2015. júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se kérdezz rá!

Több oka lehet. Pl. jól érezte magát veled, de másmilyen kapcsolatra vágyik, vagy nem voltál elég érdekes neki vagy (és most figyelj!) túl hamar adtad magad oda neki!

Én nagyon ajánlanék neked egy kis könyvet, ami alapján tuti fogsz magadnak pasit! Ha érdekel írj rám! :)

2015. júl. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elég szemét lehetett az illető, nagyon gerinctelen dolog.

Egy e-mailhez ráadásul nem kell bátorság sem, hogy megírjon valamit.

Én azért felhínám egy ismeretlen számról, és meghallgatnám, hogy dadog.

Nyugodtan mond meg neki a magadét, bár tudom, még lehet, szereted, de ő sajnos Téged már nem, és hülyének nézett rendesen. :(

2015. júl. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes okok lehetnek ám a háttérben.Egyszer egy pasi otthagyott egy csajt ugyanígy az elején,szex is történt,nem értette a csaj hogy mi van.Csak később hallotta vissza,hogy azért dobbantott a pasi,mert szex közben kellemetlen illata volt a punijának,amit nem tudott tolerálni a férfi.Ez csak egy példa,ezer olyan dolog lehet ami kiábrándító lehet a másiknak.
2015. júl. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2-essel teljesen egsetértek! Csak arra figyelj oda kedves kérdező, ha esetleg valami csoda folytán feltűnik, akkor már ne dőlj be neki. (sajnos nem egy ismerősömet vették így hülyére, hogy kb így együtt voltak, ahogy veled ez a férfi is, aztán hirtelen egyik napról a másikra eltűnt.) Aztán időközönként feltűnögetett a férfi. Nagyjából 1 év távlatából vette észre magát a nő, hogy ez nem más, mint egy alkalmi kapcsolat.
2015. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, 7 randi még nem olyan sok. Igazából itt azzal van a gond, hogy gerinctelen módon felszívódott. Van ilyen sajnos. Elég sok. Szerintem több vasat tartott a tűzben és valaki más mellett maradt. Vagy számára csak egy laza kapcsolat volt, és még mielőbb komolyabbra fordult volna kihátrált. Ne teperj utána, hagyd menni és örülj neki hogy még úgymond az elején elment. Később nagyon fájdalmat okozott volna. Úgy kell felfogni, hogy nem a Te embered volt, nem hozzád volt rendelve. Ennyi. Lépj tovább
2015. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék. Ha tudom az okot, könnyebb továbblépni. Régen voltak eltűnős pasik az életemben, de az utóbbi időben mindenkivel korrektül tudtuk tisztázni, hogy hányadán állunk egymással, és sokkal könnyebb így továbblépni, újra ismerkedni, mintha csak feltételezésekből indulok ki.
2015. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!