Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekeltem egyáltalán ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekeltem egyáltalán ezt a lányt vagy nem is érdekeltem?

Figyelt kérdés

Nagy bátorságra volt szükségem, hogy egy ismeretlen lányhoz odamenjek. Együtt utaztunk és nagyon megtetszett számomra. Úgy voltam vele, hogy az esélyét megadom és legalább elmondhatom, hogy megpróbáltam. Odamentem hozzá és nagyon jól elbeszélgettünk. Mosolygott rám, igazgatta a haját és Ő is érdeklődő volt felém. Megkérdeztem, hogy holnap is ugyan ilyenkor fog-e utazni és mosolyogva válaszolt, hogy igen. Másnap olyan volt mintha észre sem vett volna. Nem mentem oda hozzá mert azt hittem hogy nem akar velem beszélgetni. Sokszor köszönni sem mertem neki de amikor köszöntem mindig visszaköszönt. Amikor másodjára odamentem láttam rajta, hogy valami mintha bántotta volna. Megkérdeztem, hogy hogy van de csak annyit válaszolt, hogy elvagyok és közben szomorúan nézett kifelé a vonat ablakán. Többet már nem mentem oda hozzá.



Olyan is volt a beszélgetésünk előtt, hogy leült a vonaton szó nélkül elém és nézett állandóan, a lába hozzá ért az enyémhez és nem húzta el. Majd amikor felállt rám nézett és sóhajtott egyet. Az iskolában sokszor néztük egymást de nem történt semmi sem. Éreztem legbelül, hogy hozzá nagyon kevés lennék.



Szerintetek én gondoltam bele sokat feleslegesen vagy tényleg ennyire bamba lennék a lányokhoz?



2019. febr. 26. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én simán ráhajtottam volna. Szerintem a másodiknál már a csók is alap lett volna. (Ahhoz képest, hogy van aki itt az első randin lefekszik a partnerével.)
2019. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én nem tudok csókolózni. Sohasem csináltam.
2019. febr. 26. 15:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert balfék vagy. :) De más is van így nyugi, sőt én is így voltam ezzel. Lényeg, hogy ki kell lépni ebből minél hamarabb és kihúzni magad, felkötni a gatyát, összekocogtatni a kis golyóidat. :)
2019. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem nekem való ez. Küszködés lenne csak.
2019. febr. 26. 17:25
 15/17 anonim ***** válasza:

Hallod bástya , ne szórakozz már miaz hogy nem neked való ez , szedj egy kis önbizalmat a sztoribol, legyél magabiztos oszt az összes csaj a ted lehet , velem ugyan ez volt csak a mesengeren, eghyik nap nagyba dumàltunk másik nap vissza se nagyon irt , kicsit férfibbak lennénk most nem ezt olvasgatnánk.

Na kitartás , ne add fel!

2019. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Masodik nap is oda kellett volna menni
2019. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd.
2019. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!