Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi passzol egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi passzol egy 32 éves budapesti biológia-kémia tanárnőhöz?

Figyelt kérdés

ma 12:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Nem érti, ezen húztam fel magam én is.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
40-es akkor mi alapján választanak mégis társat az emberek ha nem passzolás alapján? Te sem írod le csak direkt oltogatni akarsz.
ma 15:30
 43/52 anonim ***** válasza:
65%

"mi alapján választanak mégis társat az emberek ha nem passzolás alapján?"

A "passzolás" elsősorban az alapján derül ki, hogy az emberek leülnek és beszélgetnek. Nem úgy, hogy gyakorin sztereotípiákat és elméleteket gyártanak.

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
27%
Én a 62 évemmel nem adnám Szentgyörgyi alá. 83 évesen elvett egy 35 éves nőt. 48 év korkülönbség. Inkább Kodállyal tudnék azonosulni aki egy tizest rávert. 58 évvvel fiatalabb arát dugott. Amúgy is egy 19 vagy egy 35 éves vénasszony? Kodály a király. Kivéve persze Faludy Györgyöt a 65 éves korkülönbséggel... házasodott. Vénasszonyok kíméljetek. 20 alatt írhattok. 30-as vénségek kíméljetek
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Már majdnem írni akartam de 19 vagyok, félek ha így folytatódik jövőre 20 leszek, és akkor már úgyis mindegy.
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

"akkor mi alapján választanak mégis társat az emberek ha nem passzolás alapján?"


Külső, belső, anyagi helyzet, anyagiakhoz való hozzáállás, hol akarnak élni (város, falu - lakás, ház), akarnak-e gyereket, ha igen, mennyit, milyen a munkájuk (sokat kell utazni vagy túlórázni), intro-extro, van-e egy vagy több hobbi v aktivitás, amit együtt tudnak csinálni, vallás, politikai hovatartozás, szexuális kompatibilitás.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
56%
#42 Mert neked a passzolás úgy jött le, hogy diplomás a diplomással, melós a melóssal, tanár a tanárral gazdag a gazdaggal, szegény a szegénnyel. Márpedig ennél jóval összetettebb két ember kapcsolódása.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
28%
mégis feltűnően gyakori, hogy diplomás a diplomással, melós a melóssal, tanár a tanárral gazdag a gazdaggal, szegény a szegénnyel jön össze. bármennyire is próbálsz úgy tenni, mintha nem így lenne.
ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Tudod milyen való hozzád?Aki szóbaáll veled, és te is fogadod a közeledését.

A férfiaknak teljesen lényegtelen mivel foglalkozol, az számít hogy nézel ki, másodsorban meg a személyiséged.

Mi nem ismerünk, tök feleslegesen írná bárki, hogy hozzád tanár való, esetleg mérnök, ha nálad mondjuk csak a gyári munkások próbálkoznak.

Azt különben is neked kéne tudni, hogy milyen párt keresel.

Teszem fel azt szeretnéd, hogy xy tulajdonságai legyenek, legyen diplomás, stb.És ha azok nem állnak veled szóba, akkor mi mit mondjunk?

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
egy 18éves munkanélküli testépítő 40kg-os pernahajder
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!