Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi passzol egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi passzol egy 32 éves budapesti biológia-kémia tanárnőhöz?

Figyelt kérdés

ma 12:22
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

19-es ha sokmindenkit ismer akkor miért nincs párja? Azt írja nem túl társasági. Szóval nem tudom már mit higgyek.


De az tuti hogy magasan a léc.

ma 13:23
 22/47 anonim ***** válasza:
50%
Túl sokat gondolkozol ahelyett, hogy körülnéznél, és ismerkednél azzal, aki tetszik.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
52%
A férfiaknál van alacsonyan a színvonal, cucu.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
34%
Legalább azt kérdezd meg szegényt hogy szereti e a szakmáját és mit szeret benne. 18 évesen marhára nem lehet egyedül megalapozottan dönteni a pályaválasztásról, és utána nehéz váltani. Ne foglalkozz már ennyit a munkájával.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
61%

"ha sokmindenkit ismer akkor miért nincs párja?"


Mert nem akar? Hogy jön ez logikusan, hogy ha sok embert ismer, akkor muszáj kapcsolatban lennie?

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
61%

"Elég nehéz így belőni sajnos. Valszeg a végén valami 190 magas vállalkozó lesz a befutó mert vele lett meg a "kémia"..."

Azért írtam, hogy egy csomó olyan példát tudok, hogy nem pénzes férfit választott egy tanárnő. Nálunk a családban, ismerősi körben vagy akár a volt tanáraimat megnézve csomó tanár-tanár pár volt. Tuti a pénz miatt vannak együtt... :D


"Senki nem akarja lejáratni, az esélyeimet latolgatom hogy van e esélyem egy ilyen nőnél."

Ezzel a gondolkodással nehezen...

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
61%

#20 Pont ez a baj! Az általánosítás! Ami marha könnyű, ezért utálom. És igen, magamra is veszem kicsit. Soha nem tettem magasra a lécet, aki megfogott, azzal voltam.

#18. Már a #8-as válaszomban is megírtam, hogy van esély mindig mindenre.

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy én leszek nála a befutó de a tanár-tanár párok egy okból vannak együtt: a munkahely miatt.


Régen ( és még manapság is azért ) eléggé előfordul hogy a két nem, így ismerkedik meg: munkahelyen. Szüleim is tanár házaspár, munkahelyről.


Szóval nem feltétlen csak tanár lehet együtt tanárral.


Amúgy biztos nincs nála esélyem de leírni sem akarom csak azért mert magasabb státuszban van.

ma 13:30
 29/47 anonim ***** válasza:

"Pont ez a baj! Az általánosítás!"

te talán nem tudnál felsorolni egy hosszú listát, hogy kikkel nem kezdenél? mondok elfogadottabb példákat: büntetett előélet? nyolc általános végzettség? kisebbségi származás? bevándorló múlt? jöhet bármelyik? ez talán nem általánosítás?

az a helyzet, hogy általánosítás nélkül nem lehet élni. ezért vagy azért kialakul az ember fejében egy szabályszerűség, és egyszerűen túl rövid az élet ahhoz, hogy nekiállj mindenkit egyenként megismerni, hogy esetleg ő lesz-e rá a kivétel.

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
49%

#28 Csak mert az életed felét a munkahelyeden töltöd, ezért adott lehet a szitu.

Ahogy nálam is. Ott ismerkedtünk meg, de nem azonos a munkakörünk. A lelkivilágunk, stílusunk igen, valószínűleg ezért is kapcsolódtunk össze.

#27 vagyok meg az előtte lévők

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!