Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi passzol egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi passzol egy 32 éves budapesti biológia-kémia tanárnőhöz?

Figyelt kérdés

ma 12:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
68%
Egy 32 éves budapesti kémia-biológia tanár.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
26%
Ha csinos, akkor én biztosan.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

#1 :-D :-D :-D

De tényleg hülye a kérdés! :-P

ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Miért is lenne hülye a kérdés? Vannak preferenciák bizonyos korosztályban meg körökben.


Szerintem pl. nem egy 70 éves utcaseprő és nem is egy 16 éves tinichad való egy ilyen nőhöz.

ma 12:56
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
Akivel egyezik a személyiségük, világnézetük és kölcsönösen bejönnek egymásnak. Sokan mondanák hogy szintén diplomás, de szerintem nem ezen múlik.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
miért nem? Ezt honnan tudod?
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
39%
30-40 diplomás férfi, mérnök
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%

#4 Na de erre nem kell kérdést kiírni!

És azért hülye, mert ezt így nem lehet megválaszolni, a munkástól az ügyvédig bárki passzolhat, a korosztály is bő lehet, ha passzol a személyisége, az élete, gondolatai.. stb. A foglalkozása - főleg a szak - nem dönt el semmit. Ezért hülye a kérdés, érted?

#3 vagyok

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Oké akkor felteszem máshogy: egy biológia-kémia tanár nyilván reál beállítottságú, itt fentebb írtak mérnököt.


Csak mérnök pasival jöhet össze? Nyilván minél pénzesebb annál jobb, ezt már tudjuk, egyéb info?

ma 13:00
 10/39 anonim ***** válasza:
6%
a tanár egy olyan szakma, ahol szinte szakmai ártalom a koravén beállítottság. 25 évesen is 40 évesnek kell lenned fejben, különben nem lesz meg a kellő tekintély és távolság a tanulókkal szemben. és magánéletben is sokan komoly imidzset próbálnak fenntartani, különösen kisebb településen, mert ki tudja, mikor toppan eléd, ítél meg és kelti rossz híredet egy merev szülő. szóval egy idősebb vagy átlagnál besültebb, bármi kicsit is zsiványabb dolgot szigorúan négy fal között elképzelő, szabálykövető honpolgár való mellé. és nem árt egy jó fizu, mert a tanári fizetésből nemigen lehet megélni.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!