Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha előbb jönnék össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha előbb jönnék össze egy transzival, mint egy gyerekes anyukával?

Figyelt kérdés

Valahogy viszolygok a gyerekes anyukáktól. Bármennyire szeretnék, nem tudok másra gondolni, minthogy a kisgyereken keresztül a biológiai apa génkészlete felkacag, hogy simázva van neki az evolúciós folytonosság, mindezt a jóléti társadalom adófizetőinek köszönhetően.


Lehet bármilyen nímand, tanulatlan suttyó vagy társadalmon kívül álló senkiházi, akkor is, elég ha fiatalon teherbe ejtett egy olyan nőt, aki kelendő a húspiacon, garantálva van az utódai jövője.


Jobb esetben akár ELTE/Corvinus színvonalon, csak mert a biológiai anya másodszor már jól választott.


Nem tudok ettől elvonatkoztatni és nagyon kellemetlen.



aug. 5. 03:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gáz. Hidd el, hogy a kisgyerekes anyák se akarnak olyannal összejönni, aki így gondolkodik. Win-win szituáció.
aug. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a transzi az férfi nem nő hanem férfi így nem is az hogy gáz csupán annyi hogy nemheteró vagy akkor.


Ertem egyébként az álláspontod viszont nem minden nő a fent leírtak miatt egyedülálló anya.

aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy ezek szerint.


Nekem heteroként a transz kizárva

aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

Jobban jársz az biztos.


A legtöbb gyerekes anyánál egy pasi is jobb. Főleg ha kicsi a gyerek. Csak a gond van vele.

aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem baj🏳️‍🌈
aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy senkit sem érdekel és sok boldogságot. Úgy is manapság sok a transz.
aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Én most próbálkoztam egy anyukávál. Érdekes tapasztalat volt, ilyen szar kapcsolatom még sosem volt. Nem hogy utolsó voltam nála a sorban, hanem utolsó utáni. Csak akkor ért rá velem beszélni, ha valami elpanaszolni valója vagy egyéb baja volt. Az elején persze ment a beetetés, egész jól is indult. Aztán jött a valóság.
aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj az, de akkor biszex vagy minimum. Egy biszex incel.
aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

#7 ez a pontos helyzet.

Először jön munka, dolgozni kell

Aztán jön a gyerek mert anya

(Háztartás, foglalkozás, együtt idő stb

Aztán jön a nő a barát a saját idő szórakozás. Ha szerencséd van itt már esetleg beférsz a keretbe.

És legvégül jössz te, esetleg szex. De persze ha te épp akkor nem érsz rá vagy nem ugrasz akkor egy megbízhatatlan egoista bunkó vagy.

Pontosan így jártam én is most, 2 hetente néhány óra lett volna a "kapcsolat"

aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod kérdező. Én sem jönnék össze gyerekes nővel, de transz emberrel sem. Egyébként a transz férfi most az aki férfi volt, de nő lett vagy aki nő volt, de férfi lett? Vagy hogyan van ez?
aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!