Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik akarnak saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik akarnak saját biológiai gyereket, offolnátok egy számotokra tökéletes, gyönyörű, de már 35 éves nőt?

Figyelt kérdés
máj. 25. 11:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
20%

Igen.

Ez van, aki szeretne saját biológiai gyerekeket (meg előtte teret hagyni a kapcsolat normális kibontakozásának, nem pedig három hónap után házasodni), annak számolnia kell a biológia kellemetlen szabályszerűségeivel.

máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

1-es köszi a választ!

Akkor nálad mi a max kor?

máj. 25. 11:44
 3/53 anonim ***** válasza:
85%
#1!Ugye, akkor te se vagy 30 fölött? Vagy miért gondolod, hogy egy nő egy papától akar gyereket, amikor szülhet fiataltól is?
máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
88%

"Vagy miért gondolod, hogy egy nő egy papától akar gyereket, amikor szülhet fiataltól is?"

Semmiért. Ugyanolyan jogod van életkor szerint szelektálni, mint nekem, én ebből nem csinálok problémát.

máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
72%
Nekem pont megfelelne.
máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
62%

"Akkor nálad mi a max kor?"

30-32 körül. Ez az, ahol még belefér néhány kettesben töltött év a maga örömeivel, valamint a másik alapos kiismerésével (nyilván ki akarod ismerni a másikat, hisz a gyerekprojekt életed egyik legnagyobb, ha nem legnagyobb döntése), és utána nagyjából még jó esély van két egészséges gyereket összehozni.

Egyébként elméleti kérdés, mert nem vagyok szingli, de ha véletlen az lennék, akkor biztos, hogy ezt tekinteném felső határnak.

máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ők utasítanának el téged, amikor ilyen szót használsz férfi létedre, hogy "offolni".
máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
12%
35 már öreg nőben
máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy legközelebb lehet, hogy jobb lenne szavazás formában kiírni a kérdést, mert úgy tűnik, nagyon sokan sértve érzik magukat a nemleges választól (pedig szerintem teljesen korrekt indoklást adtam). Üdv, #1/#6
máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
68%
#8!Látom, a matek nem az erősséged. 35 év ugyanúgy 35 év férfinál, mint nőnél🤣
máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!