Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik akarnak saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik akarnak saját biológiai gyereket, offolnátok egy számotokra tökéletes, gyönyörű, de már 35 éves nőt?

Figyelt kérdés
máj. 25. 11:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egy kicsit gondolkoznál rájönnél, hogy ezek a felmérések mind becslésen alapulnak. Mivel a 40 fölötti nők kis része akar teherbe esni, a többségről ki se derül, hogy tudna-e,

mivel senki nem vizsgálja."

Persze, biztos az összes orvos és a komplett orvostudomány téves becsléseken alapul. Hidd el, sokkal több megfigyelést végeztek, mint te, és belekalkulálták a helyes mintavételt.

Mindig elképedek, hogy az átlagembernek mennyire semmit nem adott át az oktatás a tudományok működéséről. (ezotéria ellenben terjed ezerrel)

máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
0%

"Ha neked 20 éves férfiként nem lehet gyereked és szeretnél, mit segít rajtad, hogy a korosztályod 99 százalékának lehet?"

Semmit. Az, hogy a huszonéves férfiak 99 %-ának lehet gyereke, téged kell, hogy foglalkoztasson nőként, számomra hetero férfiként nem lenne szempont. Viszont nem is verem óvodás módra az asztalt, hogy márpedig 30 feletti, 40 feletti, stb. férfi még nem öreg és tessék potenciális partnernek tekinteni. Azt tekinted öregnek és azt tekinted potenciális partnernek, akit jól esik. Ha olyanok a jövőbeli terveid, amikhez huszonéves férfi passzol legjobban, csak nyugodtan, szíved joga.

Amúgy gondolom, neked is szempont volt, hogy az illető mennyire lesz alkalmas gyerekvállalásra, és nem csak arra gondolok, hogy összehozni, hanem aztán fel is nevelni. Akinél kicsinek ígérkezett rá az esély, arra minek pocsékoltad volna az idődet?

máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként még mindig elméleti a kérdés, mert továbbra is teljesen rendben van a házasságom (#6-os vagyok). Igaz, a kérdés alatt időközben három különböző válaszban is hozzám vágták, hogy incel vagyok - vicces, hogy a kategória érzékeny törzsközönsége mindenkire kapásból rásüti ezt a címkét, akinek ellenkezik a véleménye az övékkel.
máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
73%

#42!"Viszont nem is verem óvodás módra az asztalt, hogy márpedig 30 feletti, 40 feletti, stb. férfi még nem öreg és tessék potenciális partnernek tekinteni."

Hülye gyerek, annyira nem vered az asztalt, hogy képes voltál ezért külön kérdést kiírni, hogy lássuk már be végre, mi 35 fölötti nők már semmire nem vagyunk alkalmasak, főleg nem gyerekszülésre🤣

Még egyszer kérdezem, engem miért kéne érdekeljen, hogy ki kivel szaporodik, vagy nem szaporodik? Miért kéne statisztikákkal foglalkoznom? Te vagy az, aki ezen lovagol, mert azt hiszed, majd attól érdekled a nőket, hogy az orruk alá dugod a hülye statisztikáidat. Rossz hírem van, senkit nem érdekel. Ettől SE lesz nőd.

Továbbra is minden nőt a saját és a párja termékenysége fogja érdekelni. A többit a hajadra kenheted.

máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
35%
#43! Igen, ezt ismerjük, minden kérdésnél elsütöd a házas vagyok kamut. Csakhogy nemhogy házas nem vagy, házas férfit se ismersz. Akkor ugyanis tudnád, hogy se nem írna erről kérdést, se nem bújna erre vonatkozó statisztikát, mivel nem érintett 😘
máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

#42! Csak neked, csak most😘

[link]

máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Akkor ezért ír rám ennyi kivénhedt csok királyfi 😂😂😂
máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
72%

Már a nőgyógyásznál is 37 év fölötti terhességnél vannak egyéb ajánlott szűrővizsgálatok a szokásosakon felül. Tudom, mert 36 évesen estem teherbe, a terhesség nagy részében 37 voltam, és sehova nem küldött a dokim. Azt mondta, ez nem késői, az lenne az ha 10 év múlva találnám ki ezt. Azt sokszor megkérdezte, hogy a párom hány éves, mert igenis férfiaknál is nő a rizikó az életkor előrehaladtával. Amúgy ahogy észrevettem, idősebb pasik gyerekei sokkal gyakrabban autisták, azt meg semmilyen szűrővizsgálat nem mutatja ki. Viszont a párom 29 volt, és teljesen problémamentes terhesség volt, van egy gyönyörű babánk, és 4 hónap alatt teljesen visszaállt a terhesség előtti alakom. Nem is kellett küszködni a terhességért, 8 év kapcsolat után elhatároztuk hogy megpróbáljuk, elsőre összejött.

Tudom, mindjárt jön az hogy de szerencsénk volt. Nem tudom, én elég sok ilyen "szerencsés" esetet hallok, és még több olyat, ahol fiatal a nő, mégse esik teherbe. Nem hiszem, hogy "offolni" kellene egy 35 éves nőt, bár az is igaz hogy oda nem fér bele 8 év kapcsolat előtte.

máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%
#46 Elolvastad a forrást, vagy csak kritika nélkül idemásoltad az első Olyan keresési eredményt, ami látszólag alátámasztja a meggyőződésed? A Netmums felmérése? Na ne röhögtess. Ilyen erővel a gyakorikérdések felmérésére is hivatkozhatnának. 40 felettiek ugyanolyan eséllyel esnek teherbe, mint a huszonévesek, hát persze. Mi lesz a következő, pár év múlva már azt kell hazudni, hogy 50 felett is ugyanannyi az esély, sőt a változókor is csak az incelek tévképzete?
máj. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%

"Már a nőgyógyásznál is 37 év fölötti terhességnél vannak egyéb ajánlott szűrővizsgálatok a szokásosakon felül."

Biztos ezt is a hülye incelek találták ki, mert bántani akarják a 37 év feletti nőket.

"Amúgy ahogy észrevettem, idősebb pasik gyerekei sokkal gyakrabban autisták, azt meg semmilyen szűrővizsgálat nem mutatja ki."

Így van, a férfi örökítőanyag romlik idővel, a vizsgálatok is alátámasztják.

"Igen, ezt ismerjük, minden kérdésnél elsütöd a házas vagyok kamut. Csakhogy nemhogy házas nem vagy, házas férfit se ismersz. Akkor ugyanis tudnád, hogy se nem írna erről kérdést, se nem bújna erre vonatkozó statisztikát, mivel nem érintett"

Remélem, elnézed, hogy nem fogom a kedvedért beszkennelni a házassági anyakönyvi kivonatot. Ha könnyebb a lelkednek, nyugodtan hidd azt, hogy a kelendő pasik nem nézik a nő életkorát, én meg csak valami finnyás incel vagyok.

"Hülye gyerek, annyira nem vered az asztalt, hogy képes voltál ezért külön kérdést kiírni, hogy lássuk már be végre, mi 35 fölötti nők már semmire nem vagyunk alkalmasak, főleg nem gyerekszülésre"

Most már nem csak incel lettem, hanem még a kérdező is én vagyok? Hát ez már tényleg kabaré :D

"Továbbra is minden nőt a saját és a párja termékenysége fogja érdekelni. A többit a hajadra kenheted."

Igen, amikor már van komoly párod, akivel tervezitek a gyerekprojektet. Na de előzetesen semmit nem tudsz a másikról, és ha nem akarsz lottózni, hogy vajon benne lesz-e abban a 10-15 százalékban, akinek még könnyen összejön a gyerek 40 felett, akkor bizony meg kell húzni a határt. Amúgy ez van, mindenki szelektál, nők is, férfiak is, különféle szempontok alapján és a legtöbbeknél szempont az életkor. Nem értem, egyeseknek miért olyan hatalmas falat ezt feldolgozni.

máj. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!