Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik akarnak saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik akarnak saját biológiai gyereket, offolnátok egy számotokra tökéletes, gyönyörű, de már 35 éves nőt?

Figyelt kérdés
máj. 25. 11:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
31%

Igen, mivel én 28 vagyok. 🙃

Max velem egyidős, de inkább fiatalabb nőkkel ismerkedem.

máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
35 körül még pont az a határ lenne, hogy bele lehetne vágni ismerkedni és 4 éven belül hátha úgy hozza az élet.
máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
15%

"tökéletes, gyönyörű, de már 35 éves nőt?"



Gyonyoru volt 15 eve......



39F incel

máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
jó kis érett 30-40 es nők!azokat kell teherbe ejteni.
máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
11%

"Milyen ábrára? Hamarosan szülök 42 évesen. Minek ehhez ábra?🤣 Könnyebben összejött, mint sok huszonéves fiúcskának."

Egy ábra értelmezése sem megy? Abba a szerencsés 10-15 %-ba tartozol, akinek még volt reális esélye teherbe esni 40 felett.

máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
0%

De nyugodtan higyjétek azt magatokról, hogy 40 felett mindannyian simán össze fogjátok hozni a két gyereket. Ami engem illet, maradok a realitás talaján és a tipikus esetekből indulok ki. Ami ez (#19-es írta):

"Nénikém 39 évesen szült, igaz ők 9 évig próbálkoztak érte, tehát nem 35 évesen talált kapcsolatra."

Lesz újabb 9 évük összehozni a második gyereket? Persze, teherbe lehet esni 48 évesen is, példa éppenséggel akad rá, de még a hatoslottó is esélyesebb.

máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
19%

"Egy fiatalabb nővel se biztos, hogy tudsz gyereket válallni, erre semmilyen garancia nincsen sem fiatalabbal, sem idősebbel."

Egy fiatalabb nővel se biztos, egy idősebb nővel viszont szinte biztosan nem. Sorry srácok-lányok, a biológiát nem érdekli, hogy nem vagytok hajlandók róla tudomást venni.

máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
77%

#25! Ha egy kicsit gondolkoznál rájönnél, hogy ezek a felmérések mind becslésen alapulnak. Mivel a 40 fölötti nők kis része akar teherbe esni, a többségről ki se derül, hogy tudna-e, mivel senki nem vizsgálja.

A válaszom pedig arra vonatkozott, hogy full lényegtelen a statisztika az egyén szempontjából. Ha neked 20 éves férfiként nem lehet gyereked és szeretnél, mit segít rajtad, hogy a korosztályod 99 százalékának lehet? Ha én szülök, miért kéne pánikolnom azért, mert más 42éves nő nem tud?

máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy offolnám! Nekem pont ideális lenne. 1-1,5 év után feleségül venném, aztán jöhet a gyerek. Az én szüleim is 34 és 36 évesek voltak, amikor születtem. Nyilván jobb lett volna nekem is fiatalabban nősülni, de most már ez van. 35 évesen még nem kell a házasságról meg az anyaságról lemondani.
máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
87%

Számomra ponz ideális volna egy 35 éves nő.

44 F

máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!