Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik akarnak saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik akarnak saját biológiai gyereket, offolnátok egy számotokra tökéletes, gyönyörű, de már 35 éves nőt?

Figyelt kérdés
máj. 25. 11:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
63%

Az én időmben csajoztunk, aztán lehorgonyoztunk annál, aki tetszett külsőre belsőre, aztán pár év múlva megbeszéltük, hogy legyen gyerekünk, és belevágtunk.


Úgy tűnik, most fordítva van. Inci elhatározza, hogy gyereket akar, de mivel nincs nő a láthatáron, el kell dönteni, hogy hány éves korig lesz jó a potenciális jelölt.


Hát sok sikert fiúk, biztos sok 30-as nő várja epekedve, hogy a sok nulla érzelmi intelligenciájú és tapasztalatú incel teherbe ejtse őket.

máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
0%
31#✌️✨🤭
máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
31%

#31 Ezt most úgy állítod be, hogy ördögtől való dolog lenne, hogy valaki családra vágyik. Azt állítod, az az igazi férfi aki cél nélkül ismerkedik aztán majd csak felcsinál valakit. *Tapsvihar.*

Aztán azt magyarázd már el, hogy pl egy 25 éves miért ne szabhatná megy, hogy nem egy 48 éves nőt akar teherbe ejteni? Te ennyire hülye vagy öregfejjel?

máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
62%
33# nem érted miről beszél a 31#
máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%
#34 Elég egyértelmű, ez is csak egy magamat beállítom faszagyereknek meg odaszúrok másoknak komment. A szóhasználat mindent elárul.
máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
69%
35# egy olyan kérdés alatt,ami nyilvánvalóan azért jött létre hogy odaszurjon a 35+os nőknek, hogy szarul érezzék magukat én inkább nem ejtenék meg ilyen dumát
máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
35%

#36 Miért szerinted én írtam a kérdést?

Vagy ha a Psitike megdobott homokkal akkor én is megdobom bibib? Miez, dedó?

máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
72%
37# nehéz veled beszelgetni,ha senkit nem értesz itt hogy mit mire ír xd legyen szép napod 🫡
máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
48%

"Az én időmben csajoztunk, aztán lehorgonyoztunk annál, aki tetszett külsőre belsőre, aztán pár év múlva megbeszéltük, hogy legyen gyerekünk, és belevágtunk."

A te időd óta egy kicsit megváltozott a társadalom, a rendszerváltás körül a legtöbb nőnek 25 évesen gyereke volt, ma egy átlag huszonéves lényegében még kamasz, úgy viselkedést, mint egzisztenciát tekintve. A természet viszont nem változott, és ezt minden épeszű ember bekalkulálja. Azt is, hogy a nőnek reálisan össze fog-e jönni a gyerek. Azt is, hogy a férfi jó karban lesz-e még a gyerek diplomaosztóján. Ez van, tudom, sokakat bánt, hogy elmegy az idő és nem maradunk örökké fiatalok.

máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

"Hát sok sikert fiúk, biztos sok 30-as nő várja epekedve, hogy a sok nulla érzelmi intelligenciájú és tapasztalatú incel teherbe ejtse őket"



A 30-as nok lathatatlanok az incelek szamara.....



39F incel

máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!