Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik akarnak saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik akarnak saját biológiai gyereket, offolnátok egy számotokra tökéletes, gyönyörű, de már 35 éves nőt?

Figyelt kérdés
máj. 25. 11:39
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
79%

Imádom, ahogy a sok frusztrált magányos incel osztja az észt, kötekedve vinnyogva, hogy nekik can igazuk.

A kérdésre válaszolva: nem, nem offolnám álmaim nőjét csak azért, mert 35 éves. De a kérdés gondolom plátói, mert csak a párkapcsolatokról semmit nem tudó emberek hiszik azt, hogy az élet úgy működik, hogy te majd hirtelen gyereket akarsz, és életkor szerint sorbaállnak a nők, ahonnan te szélen balra húzogatod a nem tetszőket vagy 35 év felettieket.

Nektek megmarad a Tinder, meg a fityma húzogatása.

máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

#49!Nem, MOST NEM olvastam el a forrást, ugyanis nem érint. Mint írtam, akit nem érint, az nem fog erre időt pazarolni. Mivel azonban 42 vagyok és terhes, könnyen kiszámolhatod, hogy 40 évesen még nem voltam az. AKKOR voltam érintett, akkor nyilván utánanéztem az esélyeknek és emlékeztem a kutatásokra. Nem, nem ez volt az egyetlen forrás. Neked most az első találatot linkeltem, mivel nem érintettként nekem nem ér többet a téma. "Boldog házas apukaként"te lovagolsz csak folyton ezen 😂

Nem érdekel a házassági kivonatod, nem kérdés, hogy csajod sincs, nem hogy feleséged.

Nem, EZ NEM a te kérdésed. Ki mondta? A tiéd ez: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

😘#44

máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Ez az erőszakos viselkedés elég taszító. Sok nőnek láthatólag nem is társ kell, hanem gyerek. Az egész hozzáállásba teljesen fölösleges a férfi, kezdettől nem erről szólt a dolog náluk.
jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!