Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni felhasználók miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni felhasználók miért nem képesek elfogadni hogy tudományosan bizonyított hogy a férfiak biológiai órája más ütemben ketyeg?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasom hogy a 30 éves férfi is 30 éves nem csak a nő, de ha megnéztek bármilyen magas kredibilitású egészséggel foglalkozó oldalt, ahol megerősített forrásokból használnak tanulmányokat mind kimondja hogy egy férfi termékenységi szinte csak 40-45 között kezd csökkeni, míg egy nőnek átlagban 10 évvel előbb.


Healthline, NIH, PubMed, Forbes, Harvard Health...


De azért itt mindenki azt írja hogy egy 30 éves férfinek már lefőtt a kávé.


máj. 25. 13:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Te miért nem fogadod el, hogy mások ezt leszarják? Ne görcsölj, keress olyan nőt, amilyet akarsz.
máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azért mert idegesítő hogy a 20-asokra azért köpködnek a nők, mert nem egyedül laknak egy újépítésű lakásban a belvárosban, és nincs valami b****ós SUV-uk, de egy 30 éves férfire akinek ezek már meglehetenek (mert aki a való életben él annak ehhez idő kell) meg azt mondják hogy már nem tud senkit teherbe ejteni ami teljesen non-sense és SEMMI tudományos alapja nincs.
máj. 25. 13:36
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

"ASD rates were highest when the father was aged 35-44 and his partner was 10 or more years younger."


Ez megint olyan tény lesz, amit a férfiak ignorálni fognak.


[link]

máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
2, arra sincs semmi bizonyíték, hogy 30-as nők ne tudnának szülni.
máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

4-es, ezt sem mondtam.

De nekik ott kezdődik meg a mély repülés, míg a férfiaknak 40 körül és ezek tények.

máj. 25. 13:39
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem tények.
máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

Hmm.. 32, 35 es 38 evesen lettem terhes spec elso honapban minden esetben.

Milyen termekenysegi problemarol beszelsz?

Milyen melyrepules? Engem spec 10es fiatalabnak neznek. Es parom is 6evvel fiatalabb mint en mert anno nem hitte el a korom. 10+ eve egyutt.

máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6-os:


[link]


7-es: Igen hogyne tudom az összes GYIKos 30+-os nőnek konkrétan még meg kell mutatni a személyit ha alkoholt akar vásárolni.

máj. 25. 13:45
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Állítsd már le magadat, az előző kérdésnél is ugyan ezt csináltad.

Nőnél éa férfinál is 40-től rizikósabb a gyerek.

Kettes válaszodat nem értem, ki köpköd kire? Mert szerinted már mindenki mindenkire. Inkább üldözési mániád van.

Komolyan bármit is adsz az itteni anonim válaszokra????? Lépj ki a lakásból és menj emberek közé.

máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, én nem köpködöm a 30-as férfiakra, meg nekem mindegy meddig termékenyek, csak engem hagyjanak békén, mert nem tartom vonzónak a nagy korhatárt, sem a nálam jóval idősebbeket sem.

24/N

máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!