Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfi passzol egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi passzol egy 32 éves budapesti biológia-kémia tanárnőhöz?

Figyelt kérdés

ma 12:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
54%

#9 Egy reál és a humán beállítottságú ember is alkothat egy párt.

"Csak mérnök pasival jöhet össze?" - Ezt magad se kérdezed komolyan! Ahogy az azt követő mondatot sem!

#8 vagyok

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

#10-es válaszoló:

Ez egy nagyon értékes válasz volt, köszönöm Neked. Ebbe bele se gondolunk párválasztáskor.


Én idősebb vagyok, bár nem sokkal ( pár év ), az átlagnál becsültebb nem vagyok ( átlag irodista senki igazából ), de abszolút szabálykövető dologgal foglalkozom ( adózási dolgok stb. ). A jó fizu sincs meg, bár mi számít jónak. Amúgy most már nem keres olyan rosszul egy tanár.


Viszont a tanárok művelt emberek, mennyire kell műveltnek lenni egy ilyen nőhöz? Mennyire zavaró neki vajon ha nem értek a kémiához, biológiához?


Orvosokkal pl. már randiztam és mind kikosarazott, nekem a tanár ( bár még nincs úgy megfizetve ), picit az orvosokra emlékeztet.

ma 13:06
 13/47 anonim ***** válasza:
61%

#10 és kérdező

kicsit sztereotipikus a gondolkodásotok

sőt, nagyon

ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy egy szintén tanár. Nem véletlenül van aránylag sok tanár pár. Jobban ki tudják beszélni a problémákat, nem utolsó sorban nekik ugyanakkor van a szabadság. Egy olyan munkakörű pár, aki mondjuk egész nyáron végig dolgozikés csak szeptemberben tud elmenni szabira, ott elég nehéz a szabadidőt összehangolni.

De ahgy az 5. írta: sokkal fontosabb, hogy a személyiségük, érdeklődésük, világképük passzoljon.

Én ismerek angoltanárnő + autószerelő párt is, évek óta házasok két gyerekkel.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
66%
Jesszus, ez nem a Sims.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

14-es tanár nem vagyok, nagyon nem. Édesapám volt az, de az nem "játszik".


Elég nehéz így belőni sajnos. Valszeg a végén valami 190 magas vállalkozó lesz a befutó mert vele lett meg a "kémia"...

ma 13:15
 17/47 anonim ***** válasza:
79%

#16 Na, most már értem a kérdést! Az előítéleted a nők felé rögtön azt mondatja veled, hogy a tanárnő majd a magas vagyonos pasast választja.

Megint egy nőket lejárató, provokatív kérdés ez akkor :-(

#8,11,13 vagyok

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Senki nem akarja lejáratni, az esélyeimet latolgatom hogy van e esélyem egy ilyen nőnél. Jogászok, orvosok általában leírnak, meg mindenki aki magát sokra tartja. Sajnos a nőknél magasan a léc. Ezért van annyi 30-40 közötti egyedülálló nő.
ma 13:20
 19/47 anonim ***** válasza:
0%

Ha nyári idénymunka vállalkozó az ürge, akkor jól jöhet neki nyáron hogy a tanár ráér. A biológia esetleg a kertészetben jöhet jól, szegény kémia a hétköznapi életben önmagában ritkán használatos, max valami festékeknél.

Egyébként meg a nő sok mindenkit ismer, és tele lesz osztályajándékkal a lakás.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
7%

"#10 és kérdező

kicsit sztereotipikus a gondolkodásotok

sőt, nagyon"

#10-es vagyok. képzeld, általánosítottam. és akkor mi van? az életünket lépten-nyomon átszövik az általánosítások. amit írtam, tapasztalatból írtam. én is tanítottam középiskolában. nyilván mindenre van kivétel, de ismerkedésnél 10-ből 7 tanár esetén erre számítok (a maradék 3-ból pedig 2 rövid úton el fogja hagyni a pályát, vagy be fog golyózni, vagy már alkoholista).

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!