Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megijedtek a nagyon szép és okos nőktől? Ezeknek a nőknek nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, beszélgetek egy 30-hoz közelítő csajjal, akinek PhD-je van és úgy néz ki, mint egy modell, annyira sportos és jó a genetijáka. Nekem csak egy Bsc-m van, arcra átlagos vagyok, fizikailag izmos (évek óta sportolok, kondizok) magas, de mégis alulképzettnek és nem elég jól kinézőnek érzem magam ehez a nőhöz.


Tényleg a bárkit megkaphat kategória, biztos millió jelentkező lehet nála. Nehéz ezeknek a nőknek, pl szűrni? Sok pasi meghátrál?



ma 17:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ilyednék, még örülnék is neki.

Ezért volt jó az exemmel, mert korrepetált engem ingyen. 😅

ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%
*ijednék
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
27%

Az ilyen nők mind nagyképűek, azt hiszik, hogy különbek másoknál! Az átlagos pasit lenézik, emberszámba se veszik.


A vonzó külső rohadt belsőt takar.

ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

23-as vagyok, lehet lepontozni, de a többség így gondolja!


Az okos(kodó) nő inkább átok, mint áldás.

ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligencia a nem a végzettségen múlik, nálam már itt elhasalnál.
ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy nagyon szép nő,de szép vagyok és csinos.Valószínűleg én is rossz helyen keresgéltem,de komoly kapcsolatra sose volt sok lehetőségem.Az viszont igaz,hogy tudom mit akarok,nem szeretem,ha elakarnak nyomni,belepofáznak mire mennyit kőltök,stb...

Szeretem a szexet,jo is vagyok benne,olyat keresek,aki szintén olyan,mint én.Van hírem,de a nálam nagyobb hírű ismerős nőknek hamarabb ment a dolog.És ritkán vagyok szerelmes,és az se jelenti azt,hogy hosszú távon összeillünk.Van egy természetem,de nem rosszabb,mint másnak,nem vagyok hisztis,beképzelt,csak magamnak való.

ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!