Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internet megjelenésével a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internet megjelenésével a nőknek nagymértékben megkönnyebbült a társkeresés a férfiaknak pedig megnehezült?

Figyelt kérdés
szept. 5. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Mivel nem találkozik a kínálat a kereslettel.
szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a nők többségének esze ágában sincsen internetes társkeresőt használni, kezdjük ott.
szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az az internetes társkeresés? 🤷‍♀️
szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért van látszólag férfi többlet, amit sokan gondolnak, mert a nők kevésbé élnek ezzel a net által nyújtott "szuper" lehetőséggel!
szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Minőségi nők nem használnak társkeresőt, a való életben is megkapnak bárkit akit akarnak.
szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
A környezetemben baromi ritkán fordult elő, hogy tetszett volna valaki, vagy egyáltalán csak szóba jöhetett volna (pl szingli, nem jóval idősebb, stb), szóval nekem ilyen szempontból tényleg jó a net, nagyon sok pasival lehet ismerkedni, viszont konkrétan társat találni... Hát 😅
szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen. A régi időkben csak a tökös legények mozdultak rá nőkre. Most akármelyik szerencsétlen rájuk ír. Vagyis a kereslet a nők iránt megnőtt. Ebből következik, hogy a nők értéke is megnőtt. A férfiaknak többet kell letenniük az asztalra ugyanazért a nőért.


40F

szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, '70-es, '80-as, '90-es évekhez képest igen. Akkor még úgy nevelték a nőket, hogy "örülj, ha egy "normális" férfi kinézett magának, jó, ha egy fokkal szebb az ördögnél és ha nem ver", és ezt a férfiakkal is elhitették, hogy akkor ők a csúcsválasztás, ha nem italoznak és nem vernek nőt, nekik meg mindenféle nő kijár... a nőktől jobban elvárták az igényességet is. ilyen esetben főleg ha vmi kistelepülésen voltak és nem tudtak utazni, nem volt nagy merítése a nőknek.


A netes társkeresők elterjedésével legalább azt látja egy nő, milyen férfire lehet esélye... egy férfi meg szembetalálja magát azzal, hogy ahhoz, hogy egy jó nőt megkaparintson, azért többet kell virítani, mint hogy "nem költöm el k...kra a pénzem, nem ütöttem meg nőt sosem és nem vagyok agresszív típusú alkoholfüggő" meg hogy "jó, hát beles vagyok, de az a jólét jele, a nőknek értékelni kellene ezt".

Illetve azért, na, nagy a férfitöbblet társkeresőn a sok asszonyka mellett mellékest kereső meg egyéjszakai numerát kereső miatt, nyilván nagy lesz a konkurencia és nagy lesz a harc a nőkért.

szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Könnyű bűnbakot találni az internetben, de az valójában csak felhasználói igényeket szolgál ki. Azért nehéz a férfiaknak, mert 10x annyi férfi van fent minden társkeresőn mint nő. Ha 10x annyi nő lenne fent, akkor a férfiaknak lenne nevetségesen egyszerű dolguk.

Éppen ezért nem az internet miatt nehéz a férfiaknak, hanem a férfitöbblet miatt ami a társadalomba van. Eleve is több fiúgyerek születik, de a relatív férfitöbblet az ami igazi mumus, hogy szűkül alattunk a korfa és egyre kevesebb a fiatal nő, akikre egyre több férfi pályázik. Ráadásul mivel Európa egyik legszegényebb országa vagyunk, ezért a külföldi férfiak is erős konkurenciaként lépnek be az egyébként is (férfi szemmel nézve) siralmas társkeresési piacra.


Én szerintem ez a valódi oka az ukrán-orosz háborúnak is. Egy háború kitöréséhez kevés az üres nacionalizmus, ahhoz egy arra fogható, elégedetlen tömeg kell. Ott bizony ez a feszültség még jobban jelen volt, mivel az ottani nők még pénzéhesebbek, még jobban leléptek a külföldi férfiakkal. Ami meg ott maradt az egy dühödt kantömeg, aki megtalálta az ellenségképét Putyinban.

szept. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!