Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FB, Instagram megjelenése óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FB, Instagram megjelenése óta megnőtt a nők igénye a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy elég sok nőnek kulcsfontosságú pont az életében hogy nagyon előnyös fényben tűnjön fel Instán.


Pl rohadtul semmi kedve hozzá de elmegy Párizsba hogy löjjön 400 selfiet az Eiffel Torony előtt, amiből majd 12 órás értékelés után kiválassza a legelőnyösebbet és feltölti Instára.


Szóval olyan menő manő partner kell nekik aki gondoskodik mindig a menőmanó programokról hogy menő manón nézzen ki instán.


Pedig a legtöbben inkább otthon maradnának aztán döglenének.


2017. ápr. 26. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Inkább azt mondanám, hogy versengenek egymás ellen.
2017. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez így van. De csak a hülyéknek ennyire betegesen fontos mások véleménye :)
2017. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Versengés is előfordulhat, el tudom ezt képzelni:


Néd má Józsi a Szilviék már másodjára is a Maldivról töltenek fel selfiket, csináljá má valamit!


Balatonra akarsz menni, normális vagy te???? Szétalázol minket

2017. ápr. 26. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Inkább az a kérdés mér ezekkel a nőkkel foglalkozol? Rengeteg normális van, én csak olyanokkal foglalkozom és olyanokat is találok, ezek az új típusú meg így úgy ri banc csajok mindigis voltak de nem kötelező foglalkozni velük.
2017. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hol találjak normálisat?


Most komolyan!


Repüljek Peruba vagy hogyan?

2017. ápr. 26. 19:25
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"rohadtul semmi kedve hozzá de elmegy Párizsba"


Ez XD


Igen, az emberek kedvetlenül utazgatnak. Csak az insta miatt. Édes istenem...

2017. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kerdes komoly?

Biztos van olyan no, akinek Parizsba utazas helyett otthon a kanapen van kedve dogleni (????), de csak az instagram miatt szerintem nem sokan csinaljak ezt meg.

Ha ennyire nem tudsz part talalni, Akkor ne Peruig menj el.. nem kell messze menni. Valoszinuleg nem az osszes novel van baj a foldon..

2017. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oh nem is tudod hogy milyen sokan.
2017. ápr. 26. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Értelmes nő (és férfi) tudja, hogy az Instagram egy termék, jobbjára beállított képekkel.

Gyönyörű dolgokat lehet ott találni,

de nem szabad túl komolyan venni.


21/L

2017. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugrottam 6000m-ről, hogy legyen profilképem a badoora pedig tériszonyom van. Az gatyámból se jött ki a folt és ezek a tetves reebancok sem írnak. :,(

30/f

2017. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!