Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ez most akkor hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez most akkor hogy van nálatok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy NEM vitát akarok kirobbantani ezzel férfiak és nők között, csak érdekel a véleményetek :)


Szóval mindig azt mondják a fiú ismerőseim, és itt is szinte csak azt olvasom, hogy egy lány legyen természetes, és ne túl sok smink és ne legyen ilyen olyan mű, értitek mire gondolok. Ellenben főleg az Instagramon figyeltem meg (mivel ott látod, hogy akiket követsz, azok milyen képeket kedveltek be), hogy kb minden srác akit követek, csak úgy tolja a kedveléseket az ilyen agyonsminkelt, fitness teremben élő, pózolgató hölgyek képeire.

Félre értés ne essék, én nem irigy vagyok ezekre a lányokra, nem akarok ilyen természetellenes lenni, mint ők, csak nem értem a jelenséget :D Miért nem mondjátok srácok akkor azt, hogy de igen, nekünk ez igenis bejön?


Magamból kiindulva, nekem nem tetszenek ezek a tiszta izom hapsik, akik úgy pózolnak mint a lányok stb, szóval lehet ezért nem tudok párhuzamot vonni. (Ezt azért mondom, mert valószínűleg az első komment az lett volna, hogy ne álszentkedjek, mert biztos én is kedvelgetem az ilyen hapsikat, azt meg az én ismerőseim értik félre. Nem, nem "kedvelem" őket. :) )

Szerintetek eleve az alkalmazás világa ilyen, vagy mi a véleményetek?:)

20/L



2017. ápr. 24. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért lájkolgatják, mert tetszik nekik amit látnak, de ezt nem fogják bevallani.
2017. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktad nézni, kik kedvelik ezeket az "agyonsminkel, fitness teremben élő, pózolgató" hölgyeket? Nem gondolnám, hogy te nekik szeretnél tetszeni.
2017. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Instán meg lehet nézni, hogy az összes ember akit követsz, milyen képeket kedveltek mostanában. Itt szoktam nézelődni, szóval akarva akaratlak meglátod, hogy a fiúk/férfiak akiket követek, miket kedvelnek :) Nem szoktam egyébként lányok kedvelései között kutakodni.. :D
2017. ápr. 24. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert az egy baromság azért.


Ideje lenne megérteni (nem csak neked) hanem mindenkinek, hogy az , hogy valakit like-olgat az ember az nem jelent semmit.


Ha az internetről kimennének az emberek a valóságba, akkor értelmes normális férfiakat nem látsz agyonsminkelt, futószalagról lejött lányokkal, mert belőlük van egy tucat.


Akár a "hogyan készült?" c műsorba is betehetnék ezeket a nőket.

hogyan készült? akkor lássuk mi is kell hozzá, milyen alapanyagokból áll:

- agy: minimális méretű 1%-a a normál méretnek.

- smink: 15-20 kg

- körmök 10 db

- műszempilla 2 db

- 2 láb

- 2 kar

- egy pár mell-imlantátum mérete a megrendelőtől függ.

- gondolkodási tulajdonságok: szolárium, buli, pia, pénz , luxus autó, cserébe, szopás, dugás akár se**gből szájba.


Szóval ilyenek mellé kb olyan értelmes ember is passzol.

2017. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazi férfi nincs fent ilyen oldalakon és nem likeolgat senkit. Legalábbis a magam nevében beszélek. Semmi értelme az ilyen oldalaknak, meg likeoknak. Virtualitás az egész, köze sincs a hús-vér emberei kapcsolatokhoz. De ez csak az én véleményem. :) Nekem tényleg a naturális lányok jönnek be, nulla vagy minimális sminkkel (tus, spirál max), plusz szájfény, olykor rúzs. Ennyi. De az év nagy részében a totál smink nélküli nőkre figyelek fel leginkább. 29F
2017. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nyilván igazad van, csak kíváncsi vagyok a véleményekre :)
2017. ápr. 24. 18:37
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat eddig mindenkinek :)
2017. ápr. 24. 18:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

én még facebookon sem likeolgatok, nem is annyira használom

a neten nem is nézegetek ilyen csajokat...

szerintem értelmetlen

ja és a smink nem jön be


24F

2017. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az Instagram meg a valóság az két külön dolog. Gond nélkül megfér egymás mellett az, ha tetszenek a fitnesses lányok, de barátnőnek nem ez alapján választok, mert nem ez a lényeg. Két különböző hely, két különböző mérés, két különböző cél. Persze ez annál érvényes, aki képes ezt felfogni, nem mindenki ilyen, ezt aláírom.
2017. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverj két dolgot.


Egyrészt, akik az ilyen nőkön csámcsognak, ők általában a rajongó típusok, akik inkább álmodoznak éveket egy címlaplányról, mint együtt legyenek egy kedves, csinos csajjal.


A másik, hogy az ember úgy van vele, hogy nézgetni, meg likeolgatni okés az ilyen nőket, de otthonra a fenének sem kellene. Tudod, az állatkertben is jó a zsiráf, de mit csinálnál vele a nappalidban.



Egyébként én sosem rajongtam az ilyen műcsajokért, a rengeteg like is inkább a társadalmi pozíciójuknak szokott szólni, ők azok, akiket szinte kötelező dicsérni, mert vagy azt remélik, hogy akkor bekerülnek a körbe, vagy attól tartanak, hogy kiesnek belőle, ha nem adják meg a folyamatos elvárt, figyelmet.

(nem véletlen nem voltam sosem tagja ezeknek az "elit" csapatoknak, viszont a szomszéd lány típus pont az estem)

2017. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!