Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ez most akkor hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez most akkor hogy van nálatok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy NEM vitát akarok kirobbantani ezzel férfiak és nők között, csak érdekel a véleményetek :)


Szóval mindig azt mondják a fiú ismerőseim, és itt is szinte csak azt olvasom, hogy egy lány legyen természetes, és ne túl sok smink és ne legyen ilyen olyan mű, értitek mire gondolok. Ellenben főleg az Instagramon figyeltem meg (mivel ott látod, hogy akiket követsz, azok milyen képeket kedveltek be), hogy kb minden srác akit követek, csak úgy tolja a kedveléseket az ilyen agyonsminkelt, fitness teremben élő, pózolgató hölgyek képeire.

Félre értés ne essék, én nem irigy vagyok ezekre a lányokra, nem akarok ilyen természetellenes lenni, mint ők, csak nem értem a jelenséget :D Miért nem mondjátok srácok akkor azt, hogy de igen, nekünk ez igenis bejön?


Magamból kiindulva, nekem nem tetszenek ezek a tiszta izom hapsik, akik úgy pózolnak mint a lányok stb, szóval lehet ezért nem tudok párhuzamot vonni. (Ezt azért mondom, mert valószínűleg az első komment az lett volna, hogy ne álszentkedjek, mert biztos én is kedvelgetem az ilyen hapsikat, azt meg az én ismerőseim értik félre. Nem, nem "kedvelem" őket. :) )

Szerintetek eleve az alkalmazás világa ilyen, vagy mi a véleményetek?:)

20/L



2017. ápr. 24. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert mondjuk erre a képre több tízezer lájk érkezik, és erre csurgatják a nyálukat:

[link]


Még nem feltétlen ilyen nőt akarnak feleségül venni, itt egy publikus kép egy átlagos lányról, hogy ne éljek vissza személyiség jogokkal:

[link]


Lehet az elsőnek 47000 lájkja van másodiknak meg csak 50 a facebookjan, de az a nagy helyzet, hogy a legtöbben ilyen nő oldalán sétálunk, és nem is vágyunk kirakatbábú utánzatra.

2017. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk általában nem azt mondják, hogy az ilyen konditeremben élő műpi**ák nem néznek ki jól, mert nyilván látványosak és tetszenek nekik, de maximum egy éjszakára kellenének nekik, kapcsolatot nem tőlük akarnának.

Egyébként ezt nagyjából meg is értem, mert az utcán néha én is megnézek egy-egy "fullos", nagyon megcsinált pasit, de komolyabban eddig csak átlagosabb külsejű, de jobb személyiségű fiúk tetszettek, akik nem csak a külsejükkel vannak elfoglalva. :)

2017. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy divatbemutatót is végig csodál az ember, sőt tetszését is nyilvánítja, de a ruhák nagy részét nem venné fel.
2017. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha barátnő akarsz lenni akkor szolid smink, kényelmes öltözet.


Ha ribi, akkor tedd ki amid van + vakolat ;)

2017. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is a természetes kinézetű lányok tetszenek:)
2017. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Tényleg rossz amúgy, hogy ezek a bizonyos közösségi oldalak/appok mennyire csalókák tudnak lenni.

2017. ápr. 25. 00:35
 17/18 anonim ***** válasza:

hányok az instagramribiktől. :)

meg az olyanoktól, akik otthon sem hajlandók lemosni a sminket, aztán meg rinyálnak, hogy fos a bőrük...

instám meg nincs is, mert férfinek minek az?


Egyébkét kedves kérdező, a vitának semmiféle rossz jelentése nincs. ;) Csak annyit jelent, hogy két vagy több fél a nézeteltéréseket beszélik meg. :D

2017. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akkor úgy helyesbítem, hogy nem az a célom hogy emberek egymás torkának essenek, mert sajnos sokszor látom ezt ezen az oldalon, hogy "kommentháborúznak". Szerencsére nem ez lett :D
2017. ápr. 25. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!