Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mikor vágja el magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor vágja el magát nálatok egy lány?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisra gondolok, mi az a dolog, amit ha meglép vagy mond a lány, akkor veszitek a nyúlcipőt?
2017. márc. 5. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem azonos az elképzelés a kapcsolattal, nem azonos a jövőkép, meg van pár negatív tulajdonság ami taszít


24F

2017. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor tette mikor előadta, hogy ez kell meg az kell, de dolgozni nem dolgozott. Meg linkelgette a webáruházakból azokat a dolgokat amit ajándékként szeretett volna.
2017. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kompatibilis a stílusunk, humorunk, ha nincsenek mélyebb összefüggéseket feltáró, elemző saját gondolatai, rálátása a világra, emberek működésére. Ha felszínes, negatív értelemben hirdetője a Carpe diem felfogásnak. Ha közönyös sok mindennel szemben. Ha céltalan mind párkapcsolatokat, emberi kapcsolatokat, távlati (közös) célokat illetően. Felszínes, komolytalan, felelőtlen, hűtlen, buta, nem olvasott, művelt ilyesmik...
2017. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen konkrét cuccokat nehéz mondani, hogy "ha azt mondja, hogy ni, akkor futok", de az alábbi dolgok esetén részemrôl ennyi volt:


- ha s csaj ostoba, pl. nem képes értelmesen, érv mentén érvelni / vitatkozni.


- ha az érzelmi intelligenciája kb. 0. Pl. én jellemzôen netes társkeresôkrôl ismerkedtem, és ott az elsô beszélgetéseknél gyakran felmerülô téma, hogy kinek milyen élményei vannak az adott társkeresôrôl - na ott eléggé ki tud bújni a szög a zsákból.


- ha nem látom rajta, hogy ugyanolyan komolyan vesz engem, mint én ôt. Tehát ha pl. mindig csak nekem kell keresnem ôt, mindig én vessek fel újabb programötleteket stb.


- vagy ha szimplán unatkozom a randin. Csomó csaj, akivel randiztam, azt képzelte, hogy hamár elhívtam ôket randira, akkor onnantól kezdve ha bejövök nekik, akkor részükrôl elég, ha ezt "finom nôi praktikákkal" jelzik. Az elején még volt olyan kislány, akinek megpróbáltam finoman megmagyarázni, hogy OK, látom, hogy bejövök, de ettôl még nem foglak sem jobb társaságnak, sem jobb nônek tartani, szóval ennél azért többet kéne tudni nyújtani, ha azt szeretnéd elérni, hogy ez kölcsönös legyen.

Aztán egy idô után inkább hagytam a manóba, és úgy voltam vele, hogy szórakozik ezzel a fene, ha magától csak ennyire képes, akkor ez ennyi volt.

2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Közönségesség :)
2017. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Az önálló gondolatok és a műveltség hiánya. Utálom, ha valaki nem hajlandó velem vitatkozni, különösen ha nincs is véleménye számomra fontos dolgokról mint a politika, az irodalom, a filmek, a művészet. Egy nő legyen olvasott, nagyvilági, akarja megismerni a világot. Ha úgy tűnik, hogy ez nincs meg akkor kalap-kabát.
2017. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára mikor egyik lány a másik csajnak röhögve mesélte,hogy az elmúlt hónapban 4 csávóval volt együtt,na akkor teljesen kiábrándultam...
2017. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderül, hogy:

- ostoba

- megbízhatatlan

- hazudós

- beképzelt

- kompromisszumképtelen

- felelőtlen

- nagyon erősen rajong valakiért

- animemániás (bár ez szinte mindig messziről látszik, mert kötelezőnek érzik hirdetni)

- nem egyeznek a céljaink, karakterünk

2017. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Animemánia kizáró ok?

Van egy ismerősöm, nem csúnya a csajszi, épp ezért nem értettem, hogy miért nincs barátja...

Ha ez ennyire taszító a fiúk számára, akkor már értem az okát.

Nem volt pofám tőle megkérdezni.

2017. márc. 5. 20:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nálam ha függő (nem azt, ha valamivel sokat foglakozik, hanem ha nem tud tőle egyáltalán elszakadni!) esélytelen...


én is szeretek bizonyos animéket, de azért van egy határ

egyesek szerintem már betegesen rajonganak


24F

2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!