Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy lány nem sminkeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány nem sminkeli magát, és nem rakja ki mindenét, akkor ő már szóba se jöhet nálatok?

Figyelt kérdés

Csak alkalmanként sminkelem magam, szeretek csinosan öltözködni, de nem lóg ki mindenem, annyi, hogy a hajam az festve van. A körmeimet ki szoktam festeni, de nincs műkörmöm. Azt veszem észre, hogy a pasik jobban megbámulják az ilyen szolis, műkörmös, agyon sminkelt barátnőimet, én meg mintha ott se lennék. Szóval, ha egy lány nem egy mű cicababa, az már szóba se jöhet a férfiaknál?


L/22

Privit nem kérek, nem ismerkedni szeretnék! Köszönöm.


2016. aug. 28. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta neked ezt a hülyeséget? Az én barátnőm is szolid és nem is sminkeli magát, rohadtul nem ezen múlik
2016. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Update : a szolis műpinákat lehet megbámulják az utcán ettől függetlenül nem fogják emberszámba venni, társnak meg aztán pláne nem.
2016. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom hol laksz, de felénk nem ez a helyzet.

Én is csak különleges alkalmakra sminkelem ki magam(vagy ha kedvem van), mégis 1 éves párkapcsolatom van. :)


20/L

2016. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
De! Pont azok jönnek a normális srácoknál szóba.
2016. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Dettó!

És igen, őket előbb / jobban megnézik! De be bánd.. !

A " magunkfajtát ,, érdekesebbnek találják, és jobban meg akarják ismerni! Nagyobb eséllyel találunk olyat, aki átlát a külsőségeken.. Stb .. ( Talán! ( ... ) Remélem! ;) :D

2016. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Én igaz sminkelem magam, de én is csak festem a körmöm. De nincs kint mindenem, annak ellenére, hogy imádom a nőies ruhákat. Nem vagyok szolis és még csak a hajam sem festett. Valahogy ez nem az én világom. Nekem is az van, hogy látom, hogy az említett ismerőseimet (nem nevezném barátnőknek) olykor-olykor jobban megbámulják. De a párkapcsolatukban nem tekintik őket igazi társnak, sőt! Nekem ilyen bajom nincsen. Mindig érett férfiakkal jöttem össze, nem olyanokkal akik az ilyen felszínes és sekély nőktől vannak elájulva.
2016. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátommal egy külföldi főváros főterén játszottunk "pontozósat". Órákig magyaráztam neki, hogy én nem tudom elfogadni ha egy lány sminkeli magát annyira, hogy én az észreveszem. Míg szerinte egy csomó jó 10/10 fullos bombacsajt is láthattunk, én alig tudtam egyet-kettőt mondani, aki tetszik és ne lett volna hányingertkeltően sminkelve és felöltözve.

Lehet mondani rám, hogy finnyás vagyok, de én a látható sminket nem tudom megemészteni, nevetséges és kiábrándító. Sajnálom lányok. 22/F

2016. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az olyan nem jöhet szóba, aki rögtön elzárkózik attól ("nem kérek privátot"), hogy megismerjék XD
2016. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Tömném a lyukadat kérdező.
2016. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Én soha nem sminkelek (alkalmanként sem), mégsem volt sosem gondom a pártalálással.
2016. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!