Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondoltok arról, ha egy lány foglalkozni akar a lelketekkel?

Figyelt kérdés

Én olyan típus voltam mindig is, hogy szeretem jól megismerni a másikat, nem csak felszínesen. Kíváncsi vagyok a múltjára, a gondolataira, hogy miről mi a véleménye. Ha valami lelki baja van, azon is próbálok segíteni, ha hagyja.

Csak néha nem tudom eldönteni, hogy valakinek nem sok-e ez. Mondjuk sosem mondták még azt nekem, hogy mit vájkálok az életükben, ki szoktak nekem tárulkozni az emberek.


Ti mit gondoltok erről?


2016. aug. 28. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a párkapcsolat egyik alapja nálam. Még az alapok közül is kb a legfontosabb egymás lelkének megismerèse.


24\F

2016. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ami nincs, azzal nehéz lenne foglalkozni.
2016. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Az én nézeteim szerint ennek természetesnek kellene lenni egy párkapcsolatban, hogy foglalkozunk a másik fél érzéseivel és lelki gondjaival ha van neki, és megteszünk mindent, hogy segítsünk neki. Szóval én nagyon örülnék neki, ha ilyen lányt találnék, de sajnos nagyon ritka az ilyen.
2016. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Hogy végre egy oázist találnék ebben a nagy mai sivatagban. Wow.
2016. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
értékelem.
2016. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megdöbbennék, mert nem ezt várná az ember egy mai lánytól.
2016. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig én ilyen vagyok.
2016. aug. 28. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mostanában kifejezetten díjaznám.
2016. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon jól esne. Mondanám is, hogy szinte igényelném, csak a mai világban már nem is tudom mire számíthat az ember. Ha pasiként ilyet vár el valaki, akkor könnyen férfiatlannak tartanák és kijelentik, hogy senki sem lesz a pótmamája.


Biztos, hogy vannak olyanok, akiknek ez sok. Lehet egy érzelmileg fejletlenebb pasi ezt rosszul viseli. Én a saját magam nevében tudok nyilatkozni, hogy örülnék ilyen barátnőnek :)


25F

2016. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de gondolom ez csak kíváncsiság részedről, és neked sem a pasi lelke számít párválasztáskor.
2016. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!