Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy lány nem sminkeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány nem sminkeli magát, és nem rakja ki mindenét, akkor ő már szóba se jöhet nálatok?

Figyelt kérdés

Csak alkalmanként sminkelem magam, szeretek csinosan öltözködni, de nem lóg ki mindenem, annyi, hogy a hajam az festve van. A körmeimet ki szoktam festeni, de nincs műkörmöm. Azt veszem észre, hogy a pasik jobban megbámulják az ilyen szolis, műkörmös, agyon sminkelt barátnőimet, én meg mintha ott se lennék. Szóval, ha egy lány nem egy mű cicababa, az már szóba se jöhet a férfiaknál?


L/22

Privit nem kérek, nem ismerkedni szeretnék! Köszönöm.


2016. aug. 28. 22:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez a smink meg parfüm meg kilógó minden, ez felejtős.

természetesség előnyben!!!

de ha tini magazinokból informálódsz, mosod az agyad, a legalja falubikájára és a csordájára gondolsz akiknek együtt van meg a 100 as iq, akkor ne csodálkozz.


ne csak azt nézd hogy a megcsinált-kikent barátnőidet nézik meg, hanem azt is hogy kicsoda.

2016. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ma reggel a tömött buszon 1 azaz egy darab olyan lányt láttam aki smink nélkül is bejött.

Az átlagnak sajnos szüksége van rá.

2016. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!