Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FB, Instagram megjelenése óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FB, Instagram megjelenése óta megnőtt a nők igénye a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy elég sok nőnek kulcsfontosságú pont az életében hogy nagyon előnyös fényben tűnjön fel Instán.


Pl rohadtul semmi kedve hozzá de elmegy Párizsba hogy löjjön 400 selfiet az Eiffel Torony előtt, amiből majd 12 órás értékelés után kiválassza a legelőnyösebbet és feltölti Instára.


Szóval olyan menő manő partner kell nekik aki gondoskodik mindig a menőmanó programokról hogy menő manón nézzen ki instán.


Pedig a legtöbben inkább otthon maradnának aztán döglenének.


2017. ápr. 26. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bazki, fullos haj belőve, jó képek és facen meg társkeresőn keresel lányokat, az a titka a rendeseknek, hogy egy rendes lány nem csücsörít a fotókon, nem a csöcsét mutogatja, nem hidrogénezett haja van, nem pucsítja a fenekét a képeken, illetve ha beszélgettek belemész az alaptémákba majd ráutalgatsz hogy milyen típusú nőre vágysz, kérdezgeted hogy ő milyen, miket csinált régen, és ennyi.
2017. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám (bár nem v nő) h van összefüggés de pl nálam direkt ki van lőve mindenki követése mert valami elképesztő módon ku....ra le sz...-rom h ki hol szelfizik és mivel.


Értem én h ezeket lehet like-olni csak azt nem értem h az mér jó ?

Am meg nem minden nő szelfi búza.

2017. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11: Tehát ha valakinek hidrogénezett a haja, szeret jól öltözködni és szereti a mély dekoltázsú felsőket, az nem lehet normális, rendes nő... Ok, akkor megyek és kinyírom magam.
2017. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!