Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi átlagban hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi átlagban hány éves koráig a legversenyképesebb társkeresésben fiatal lányoknál is külsőt tekintve?

Figyelt kérdés

Olyat most ne írjatok légyszi hogy 50 mert addigra lehet belőle 3 vállalat tulajdonosa stb...


Az érdekel hogy külsőre a nők átlagban mire mondják hogy ez már nem fiú hanem férfi de nem is túl öreg.


2017. ápr. 16. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
38 vagyok, azt látom, hogy a legtöbb nő kb 35-ig keres (ez nem azt jelenti, hogy 35 felett lehetetlen, de onnantól már egyértelműen nem a legjobb a helyzet)
2017. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elég igazságtalan mert a nők már 18 évesen topon vannak, férfiak ilyenkor meg még túl gyerekesek, viszont úgy látom hogy a nőket is zavarja az öregedés.


Most akkor kb pont 25 évesnek kell lenni?

2017. ápr. 16. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő. Függ a lány életkorától/preferenciáitól és a férfitől is.

Például: én 23 vagyok, de 30 a nagyon max lenne nálam. És már az is határeset. Ellenben van olyan barátnőm, aki szintén 23 és most kapcsolatban van egy 35 évessel.

2017. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy az adottságokon múlna? mert sokan idő előtt eléggé leamortizált külsejűek lesznek, néhányan meg 40 körül is brutálisan tartják magukat.
2017. ápr. 16. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Átlagot nehéz mondani, mert van aki egész életében nem törődik magával, egy George Clooney meg 55 éves... persze a 20-asoknak már biztos nem annyira versenyképes ő sem, de afelettieknél... :)
2017. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem azért választ az ember magának párt mert az épp toppon van..komolyan nem lehet az ember örökké 18 éves..neked is lehet párod bármennyi is vagy..de ha 18 éveseket hajkurászol negyvenes létedre is ne lepődj meg ha egyedül maradsz.

Komolyan nevetségesek a mai emberek "elvárásai"(igen nem férfiakat írtam) sajnos ezért nincs sok példaértékű kapcsolat.

Remélem azért majd te is megkomolyodsz egyszer..

2017. ápr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
A férfiak huszas éveik közepén vannak a csúcson (ha csak a külsőt nézzük),30 éves korig versenyképesek a fiatal lányoknál,aki jól tartja magát 35-ig.
2017. ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!