Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 66 éves férfi találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 66 éves férfi találhat magának 30-as nőt?

Figyelt kérdés
Aki nem pénzre megy.

2017. febr. 8. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2017. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kis eséllyel...
2017. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Elvben biztos van olyan, aki apja korú pasira vágyik, csak mire azt az ezerből egyet megtalálod, nagyon sok kínos ismerkedési szituációban lesz részed...

Amikor én harmincasként voltam fenn társkeresőn, több hatvanas pasi is bepróbálkozott, győzködtek, hogy mennyire jól járnék velük. Én a magam részéről szánalmasnak találtam és egyenesen viszolyogtam tőlük. Hasonlóképpen amikor utcán próbáltak leszólítani. Még egy negyvennek kinéző ötvenes csak-csak elmegy (volt ilyen próbálkozó is), de apám korú férfival abszolút nem tudtam volna mit kezdeni.

2017. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Én pl. ilyen vagyok. 36 N
2017. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos 20 évvel korábban kellett volna ezt kitalálni, akkor verték volna egymást érted a huszonévesek az itteni kommentek alapján :(
2017. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazán tud olyant nyújtani amiért érdemes lenne hisz még az életük se fogják tudni sajnos együtt leélni a korkülönbség miatt gyorsan özvegy lenne a nő, gyerekvállalás szintén nem valószínű reálisan nézve. Csak hátránnyal indul a fiatalabb jelöltekhez képest azt pedig semmiben sem kompenzálja mégha oly nagyszerű ember is.
2017. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
30 éves nőként nem kéne tinimódra reagálnom, de LOL.
2017. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már nagyon vonzó 60 évest. :D
2017. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Először is: :D :D :D

Másodszor: Te szeretnél magadnak mondjuk egy 90 éves nőt? Akkor ehhez viszonyíts!

2017. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi találhat magának nőt.

Aztán, hogy ki hány éves, az meg egy másik kérdés.

Így nekiindulni nem túl szerencsés, az biztos

2017. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!