Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megijedtek a nagyon szép és okos nőktől? Ezeknek a nőknek nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, beszélgetek egy 30-hoz közelítő csajjal, akinek PhD-je van és úgy néz ki, mint egy modell, annyira sportos és jó a genetijáka. Nekem csak egy Bsc-m van, arcra átlagos vagyok, fizikailag izmos (évek óta sportolok, kondizok) magas, de mégis alulképzettnek és nem elég jól kinézőnek érzem magam ehez a nőhöz.


Tényleg a bárkit megkaphat kategória, biztos millió jelentkező lehet nála. Nehéz ezeknek a nőknek, pl szűrni? Sok pasi meghátrál?



ma 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Nekem viszonylag jó fizetésem van és nem is nézek ki rosszul, de a nagyon top nőkhöz én is kevésnek érzem magam. Az a prekoncepcióm, hogy beképzeltek, így nem is próbálkozom náluk.
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Mivel esélyem se lenne egy szép és okos nőnél, ezért nincs mitől megijednem.

Egy szép nőnek mi okból lenne nehezebb párt találnia, ha még okos is? Vagy mégsem annyira okos csak szép? 🤔

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Nőként írom

IGEN

ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Végzettség csak egy dolog, ha vonzódunk egymáshoz, szellemileg is rendben van, szerintem felesleges problémát gyártani.


Nézd másik szemszögből a helyzetet: A barátnőm gyönyörű, állandóan rá gondolok és minden nap legszívesebben szeretkeznék vele. Ráadásul intelligens, bármiröl tudunk beszélni és nem akar rajtam elősködni, neki is remek állása van! Hú de rossz, megpróbáljam vele?

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Le lehet pontozni a 3-ast, de sajnos minél magasabb szinten áll a nő, annál nehezebb neki párt találni.

Mivel a gazdag, okos és jóképű férfi is általában külső alapján választ, neki sokkal nagyobb a merítés. Míg egy ilyen nőhöz a férfiak csak pár százaléka illik. Egyébként ha valóban párt akar magának, akkor kénytelen lesz lejjebb adni.

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt gondolnám, hogy egy álom lenne egy ilyen barátnő, de esélyem sem lenne nála. Szomorúan félreállnék.
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiak, ti megijedtek a nagyon szép és okos nőktől?"

ha tényleg azt érzem rajta, hogy bejövök neki és szeret úgy, ahogy vagyok, akkor alapvetően nem

de azért nehéz elkerülni, hogy legalább egy kis szorongás ne maradjon az emberben. akármerre nézek, szinte minden párkapcsolatban a férfi státusza vagy egyezik a nőével, vagy magasabb annál. kevés a kivétel, és ott is idővel a nő gyakran arra jut, hogy találhatott volna jobb partit is. és sajnos túl sokszor hallottam már nőktől, hogy nekik fontos egy kapcsolatban, hogy felnézhessenek a férfira. miben fogsz felnézni olyasvalakire, akit mindenben lepipálsz?

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Igen, sajnos a férfinak kell az, hogy a nő felnézzen rá. Hogy a férfi érezze azt, hogy ő az értékesebb. És egy ilyen nő mellett ezt nehéz érezni, ezért kevés férfi meri bevállalni.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
8. amúgy a nőknek is fontos, hogy olyan férfi legyen mellette, akire fel tud nézni
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Általában az elviselhetetlen természetű nők áltatják magukat azzal, hogy azért nem kellenek a férfiaknak, mert azok megijednek az okosságuktól és szépségüktől.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!